Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kb 2honapja vesztettem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2honapja vesztettem el a szüzességem a párommal és kétszer már probáltuk, hogy én vagyok felül de nem igazán ment.Hogyan kell a lánynak felül mozognia? Mi az, hogy fel le? Picit álljak fel majd megint üljek le?

Figyelt kérdés
légyszives irjátok le részletesen...szeretnék neki örömet okozni hogy ne mindig neki kelljen a "varrógép" szerepét betölteni. és én is ki akarom probálni mien mikor jol megy és élvezem fenül is. ha lehet nagyon részletes leirást kérnék! köszi
2008. nov. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Vannak nagyon jo dokumentum filmek erre vonatkozoan probald beszerezni a :

The Lovers Guide cimu filmecsket ebben mindent garantaltan megtalalsz! szinkronos verzio is letezik!

2008. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Azért arra is figyelj, hogy neked is jó legyen!!!Hiszen a te orgazmusod is ugyanolyan fontos!

A férfinek úgy a legjobb, ha nem fel-le, hanem előre-hátra mozogsz rajta. Neked úgy a jobb, ha ugyanúgy előre-hátra mozogsz, de a csípődet behúzod, a hátadat egy kicsit megkörnyeszted (picit összekuporodsz). Ilyenkor a párod pénisze erősen ingerli a G-pontot, és nagyon könnyen el tudsz menni.

Petranova

2008. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én sem tudtam az első pár szex után hogy kerekedjek felülre..:) ha már bennt van a pénisze dölj előre és mozogj előre hátra vagy egyenesegy fel és mozogj fel le...vagy akár köröz a csípőddel...a barátod is besegíthet h ráérezz a ritmusra...:)

Nekem azért megjegyzem jobban bejön ha a párom van felül..., ha én vagyok fennt nem érzem őt annyira:(

2008. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég nedves vagy ? Használjatok síkosítót és ha teljesen lazán csúszkál ki-be, akkor már könnyű irányítani a mozgást
2008. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!