Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A magömlést meddig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magömlést meddig lehet elkerülni? De úgy, hogy még éjszakai se legyen?

Figyelt kérdés
1 hét, 2hét, esetleg 1 hónap?
2008. nov. 9. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
amíg nem álmodsz erotikusat, vagy rendesen vered a farkad.
2008. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem persze, hogy ha valaki nem maszturbál, akkor mennyi ideig kerülhető el?
2008. nov. 9. 09:36
 3/7 anonim válasza:
Én szeretném tudni, de a tapasztalatom, hogy max 1 hét! 1 hete nem maszturbáltam, azóta nem volt, max nagyon kicsi. De nem zavart. Az előtt elég sűrűn, volt olyan hogy egy este többször is nagyobb mennyiség! De ha rendszeres nemi életet élsz majd, egyre kevesebbszer lesz. Addig meg valahogy ki kell bírni. A konkrét válasz pedig, 1 hét max 2
2008. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval az 1 hónap már lehetetlennek számít?
2008. nov. 9. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány hétig.
2008. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minek akarod elkerülni? verjed az jó dolog...
2008. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan időszakom, amikor depis voltam (főleg csaj miatt), aztán sokat melóztam,mindig hulla fáradt lettem meg teljesen más tevékenységekkel foglaltam le magam, és egyszerüen nem kiívántam.akkor volt h. majd 2 hónapig,nem volt,de aztán jött az éjszakai magától.egymás után többször.

szal ha sokáig nem masztizol egy idő után az jönni fog magátol,ha gondolod próbáld ki meddig bírod.

2008. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!