Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom elvárja hogy számmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvárja hogy számmal elégítsem ki viszont én egy kicsit tartok tőle? Hogy kell csinálni, mi jó a fiuknak? Mikor, hogyan csináltátok elöször (lányok válaszoljanak) és hogy kéne? (fiuk is lányok is)

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mi nekünk is az elsö lessz... ha lessz ;)

És azt hogy mondjam meg neki hogyha elmegy elötte szoljon mert nem szertném ha a számba "élvezne??":) köszi elöre is a válaszokat meg utólag is

2008. nov. 10. 18:25
 12/13 anonim ***** válasza:
hát egyszerűen:) ahogy leírtad:) megkéred őt szépen hogy "figyelj édes szeretném ha szólnál mielőtt elmész mert nem szeretném ha a számba élveznél" szerintem megérti és időben szólni fog:)és ha esetleg nem fogja fel akkor add le neki szépen hogy arra még nem érzed kész magad hogy a szádba menjen el és hogy mondjuk egyenlőre gusztustalannak tartod:S egyébként szerintem megfogja érteni:)(bevallom én is mindig megkérem a pasim hogy szóljon pedig már elég rég óta 1 üt vagyunk és sokszor csináltam már de még mindig undorítónak tartom hogy a számba élvezzen és szerencsére ő is:D) sok sikert:) pá:)
2008. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lenyelni is menni fog ám.

Sok jó tanácsot írtak már, én annyit tennék hozzá, nekem legelőször nekem is nehezen ment, s közben úgy ment csak legelőször ha folytan közben arra gondoltam és mondtam magamnak, hogy szeretem-szeretem őt...

szerintem is először csak játsz vele, simizd, nyalizd, aztán majd egyre jobban megy...

Ma már élvezem, vagy fel is izgat ha én csinálom neki, valamint, sokkal jobban be tudom neki kapni (le a torkomon), ha közben ő isD izgat engem.


Sok sikert!

Menni fog, és nagyon fog imádni érte!

De ne keseredjetek el, ha elsőre nem lesz tuti, már nem emlékszem, de szerintem elsőre én sem nyeltem le, s akkor még ő sem várta el azt is mindját.

2009. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!