Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A méret. Mi is az igazság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A méret. Mi is az igazság?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már ez a kérdés feltéve,és mint ahogyan minden ember különbözik, különböző válaszok is jöttek rá,azonban majdnem minden esetben többen mondták azt, hogy a méret nem számít. De...érdekes módon, amikor egy nővel erre terelődik a szó (privát beszélgetések lány barátokkal, tehát nem barátnővel), akkor 90%-ban azon a véleményen voltak, hogy igenis számít, de nem jobban, mint bármilyen másik tényező. (figyelmesség, odaadás, szeretet stb.) Nyilvánvalóan az utóbbiakon lehet változtatni, míg a méretét senki nem tudja megválasztani. Ha partnerednek a saját várakozásodtól kisebb van, nem érzed ez miatt kevesebbnek? Hiszen valamilyen szinten mégiscsak ez a férfiasság szimbóluma, és néha a nőknek fogalmuk sincs,hogy ez miatt mekkora teher van a pasikon, mérettől függetlenül(!!) is, azt,hogy ennek mi az oka, abba most ne menjünk bele. Tudom,ez is csak egy testrész, ha nem lenne "folytatása" ,akkor önmagában nem sok mindenre lenne jó. Magától értetődő ,hogy ha egy nő igazán szeret egy férfit, akkor teljesen másodlagos dolog,de mi van akkor, ha a nők ezeket az érzelmeket félreteszik, és őszintén nyilatkoznak a dologról, mikor nem a partnerük iránti elfogadás, hanem az igazi vágyak játszanak?

Elsősorban a nők véleményére lennék kíváncsi,előre is köszönöm.


2008. nov. 8. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem a méret a lényeg hanem az hogy a tulajdonosa tudja e használni. Amúgy is a hüvely első fele érzékenyebb.
2008. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én nő vagyok.Sajnos igenis számít a méret,hiába mondják,hogy nem.Én amióta szültem,nem vagyok már olyan szűk mint voltam.A párom viszont nem rendelkezik valami nagy mérettel.Sem vastagságra,sem hosszra.Megmondom őszintén,hogy nem teljes így a szex,ugyanis sokszor szinte semmit nem érzek normál együttlétkor.Persze meg tudjuk oldani másképpen,hiszen szeretjük egymást,és egyikünk sem tehet az adottságairól,de méretileg bizony nem passzolunk sajna:(((Azért ez nekem nagyon hiányzik,a páromnak viszont frusztrációt okoz talán még mindig.

2008. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen, nekem biztos rossz lenne, tartanék a saját reakciómtól, meg a szextől is. Nem volt még dolgom kis farkú pasival, de csalódott lennék, ha így alakulna a dolog. Persze ilyen dolog miatt nem utasítanék vissza egy amúgy szerethető, szimpatikus fiút. És tényleg nem akartam senkit megbántani ezzel, de a méret számít szerintem!
2008. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Szamit a meret, persze!
2008. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalataim szerint a kis méreten lehet segíteni, pl. olyan pozícióval, ami egy nagyfarkú pasival akár fájdalmas is lehet, pl. hátulról hatol be (a pózra gondolok csak, nem anális szexre).
2008. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Én is nő vagyok! Én azt mondom,h a vastagsága a lényeg!Ez is attól függ,h ki mennyire tág!A hossza nem,mert bizonyos helyzetekben fájdalmas lehet!Azoknak a nőknek,akik úgy érzik,h vmilyen okból túl tágak, ajánlom az intimtornát!Nagyon jó!!!
2008. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A fentebb érkezett válaszok alapján az lenne a kérdésem, hogy mi számít jó méretnek? Nyilván nem tizedmilliméter pontossággal, és nem azért kérdezem, hogy utána őrülten méricskélni kezdjek, hanem mert őszintén érdekel a dolog.
2008. nov. 8. 19:55
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
a testi élvezet szempontjából lehet, hogy számít a méret, de az én férjemnek átlagos mérete van, de ha kisebb lenne az sem zavarna mert egyrész nagyon szeretjük egymást ,másrészt azért az is eléggé számít hogy tudja használni egy férfi a szerszámát.! Kölünben a nők meg a mellméretük miatt aggódnak állandóan.
2008. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igaz, de a mellméretnek közel sincs akkora jelentősége, mint a 'farok' méretének..
2008. nov. 8. 19:59
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
A férfiak úgy vannak a pénisszel, mint a nők a mell méretével. Akinek kicsi,az a baja, akinek nagy, az. Ismerek olyan férfit, akinek attól volt kisebbségi érzése (igen, ilyen is van!), hogy 22 cm-es pénisszel rendelkezett. Egy kapcsolatban nem igazán ez a mérvadó. (Persze valószínű, hogy vannak kivételek.)
2008. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!