Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fordítasz elég figyelmet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítasz elég figyelmet a kedvesed fenekére szex közben?

Figyelt kérdés
Elsősorban a férfiakhoz intézem a kérdésem. Az érdekelne, hogy például, mikor orális kényeszteted a barátnőd vagy mikor már szeretkeztek, akkor közben izgatot a popsinyílást, esetleg finoman bedugod az ujjad?
2008. nov. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én speciel imádom csinálni és figyelni, bizonyos pózokban meg különösen felizgat, ujjbecsúsztatást meg csak akkor, ha a partnernek is bejön, eddigi tapasztalataim alapján azonban egy kis ujjas-nyelves játékot mindenki nagyon élvezett, szóval én maximálisan mellette vagyok. 24/f
2008. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam, sok lány nem szereti.
2008. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy csak két komment érzekeztt, ebből látszik, hogy a férfiak erről teljesen megfeletkeznek...:(

Az első válaszoló nagyon jól teszi, hogy erre is kitér!Gratulálok neki!

2008. nov. 9. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:

én az eddigi barátnőimmel kérdezéses alapon oldottam meg a kérdést. mind szerette volna: a mostani is kifejezetten szereti. és csinálom is.


azért kiváncsi lennék hogy miért tetted fel ezt a kérdést:D

2008. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert sajnos nekem nem csinálja magától a párom.

Majd szeretném rávezetni, csak még a módját keresem.

2008. nov. 11. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm úgy vettem észre nem rajong ezért, szóval nem csinálom neki, pedig szívesen tenném... Nagyon.
2008. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!