Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyek azok a kisvideók vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a kisvideók vagy filmek amiben van vizes sex jelenet? Ha valaki már csinálta vizben vagy vizes helyen ossza meg velünk élményeit, köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
Linkeket is várok!
2008. nov. 8. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jóóóóóóóó!

Csak nem csúszik eléggé... állandóan keresni kell, hogyan csúszhatna jobban :-)

2008. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mi csináltuk már wellness fürdő medencéjében egy eldugott sarokban! ;) Nagyon jó!!! :)
2008. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nem olyan ez a kában szex dolog mint ahogy elképzeli az ember:) de azért jó és nem szabad kihagyni. de arra készülj föl, hogy biztos nem olyan lesz,mint amit vársz, olyan fura lesz a víztól minden...éppenhogy nem sikamlós, hanem...olyan vizes:) de amjd meglátod. én inkább a zuhanyt javasolom, szerintem az jobb és még el is lehet férni:)
2008. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen én sem hagytam kis a szex ezen formáját. Nos, igzalmas volt, de nem volt orgazmusom, mert egyszerűen mindig ellebegtem a vízben, valahogy nem tudtuk úgy megfogni egymást. De ki kell mindent próbálni, ez nem kérdéses.

Petranova

2008. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!