Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyek azok a szavak, mondatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a szavak, mondatok, amelyekkel jol fel lehet izgatni egy lanyt vagy szex elott vagy eppen csak ugy siman smarolaskor? De inkabb szex elott. :D

Figyelt kérdés
irjatok legyszi nagyon sokaaaat!!!!!
2008. nov. 8. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
szia, lány vagyok úgyhogy magamból fogok kiindulni ha nem gond:D én pl imádom mikor smárolás közben dicsér engem a párom, pl hogy milyen szép, szexi vagyok stb... és hogy mennyire szeret + imád... meg ha azt mondja hogy nagyon kíván és nem bír nekem ellenállni én általában ilyenkor már kész vagyok:D szóval összefoglalva: a lányok szeretik ha dicsérik őket, törődnek velük és éreztetik velük hogy milyen vonzók:) bár azt nem írtad hogy milyen kapcsolatban állsz azzal a lánnyal akinek ezeket a szavakat szánod, mert ha még csak nemrég ismerted meg, akkor azért ne vidd tulzásba! mert akkor nyomulósnak fog tartani. remélem tudtam segiteni:)
2008. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen, igen nagyon fontos, hogy a férfi meggyőzze a nőt, hogy gyönyörű, kívánatos. Ezekkel a párom nagyon beindít, érzem, hogy ez igazi bombázó vagyok, aki nem mellesleg egy szexistennő.:)

Én még azt is imádom, amikor a párom csókolgat, simogat, és közben elmondja nagyon részletesen, erotikusan, hogy mit fog velem tenni az ágyban. Azt naggggyon imádom. Teljesen kikészülök tőle.

Néha egy kicsit csúnyán is beszélünk, azt is izgató tud lenni, ha bizonyos keretek között tudunk lenni.

A nőknél nagyon fontos a beszéd, egy ügyes férfi a beszéd erejével képes a nőt felizgatni. Mikor a párommal még nem voltunk együtt, csak ismerkedtünk, elkezdtünk beszélgetni a szexről. Kifejtette a véleményét, de azt annyira gyönyörűen, hogy éreztem nedvesedek. Ez a szó ereje!

Petranova

2008. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%

hellóka:)énis magamból indulok ki:) hát például a barátom felémhajol elkezdi simogatni az arcom és a másik kezemmel a combomat és közben azt mondja h kiválak és elmondja hogy mennyire szeret és hogy megőrül értem.....

ha például arra is kiváncsi vagy hogyan indulok be még: nekm egyik nap a barátom sztriptizelt nekem haláli jó volt:)ha jó a tested ....szerintem beválik alényeg hogy érezd a bnőd és nagyon szeresd és ne félj kimutatni:)

2008. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

én is magamból indulok ki. nekem a parom nem az a beszedes tipus, de ha csak nez, úúúúúgy néz, hat elkezd nedvesedni a bugyim. (11 ev utan is :))

csak azert irtam,hogy jelezzem, hogy bar a nők igen verbálisak, nem kell mindig beszelni, jobban mondva olykor a TESTBESZÉD (tekintet, mimika, légzés, stb) is elegendő

2008. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha már átölelted, és nem tud elmenekülni, akkor pl. ezzel igen könnyű:

"Nem láttad az AIDS-tesztem? A napokban kell megjönni az eredménynek!"


Amúgy az eddigiek is jókat írtak... de ez sokkal hatásosabb. Akkor is jól alkalmazható, ha unatkozik és tv-t néz közben. Utána nem azt fogja nézni, az tuti :-)

2008. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem annyira a szavak a lényegesek....a vadító csókkal sokkal nagyobb hatást érsz el.....az érzéki csók a gyengédséget és a szeretett sugározza mig a vadito a szexualitást,de ehhez persze szükséges az is hogy te felizgulj a lányra. a lány ha érzi hogy gyorsabban ver a szived, zihál a lélekzeted, intenzivebb a csókod érzi hogy vágsz rá, és ez a legizgatóbb dolog a nők számára (vagyis nálam ez igy meg), ha lássák hogy milyen hatással vannak párjukra.....
2008. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
10 honapos kapcsolat
2008. nov. 8. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a fenti válaszok mind jók, kombináld a tanácsokat!

az én barátnőmet az izgatja fel a legjobban amikor elmondom h mennyire be vagyok indulva rá. de sok csaj szereti ha kicsit irányítják is(de ne vidd azért túlzásba!)

2008. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magam példájából kiindúlva én szeretem, ha a férfi érezteti, hogy ő az úr az ágyban (és nem a házban)és ezt meg is mondja, persze azért bizonyos határok között. Aztán pedig,ha elmondja, hogy mit fog csinálni velem az ágyban. Ettől totál begerjedek. Imádom azokat a pasikat, akik dominánsak az ágyban.
2010. nov. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szex előtt azt nemtom,de smároláskor pl nem csak szavak,hanem h nagyon megkívántalak meg ilyenek,és ha rámondja h ő is.vagy valami jel,akkor nyugodtan bekalandozhat a kezed a combjai közé..utána meeg naci stb..:D
2012. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!