Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, jelenleg nincs párom, önkielégítést szoktam végezni, melynek eredménye minden alkalommal csikló orgazmus, ami csodálatos, de...szeretném egyszer végre megtapasztalni a hüvelyit is.Viszont ha benyúlok , g-pontot keresgélve, nem érzek semmi különöset, persze izgató a dolog...de az igazi élvezetet csak a csikló dörzsölgetésével élek át.LÉtezik egyáltalán g-pont mindenkinél?
2008. nov. 8. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

hát én nem vagyok rovos, szóval nem tudom, hogy mindenkinél létezik-e ez a bizonyos g-pont, egyébként is sokat vitatkoznak róla.

de az biztos, hogy érdemes keresgélni:)

ha egyedül vagy akkor azért nehezebb szerintem. de talán ha beszereznél egy vibrátort...:P

a hüvelyben a legérzékenyebb pont, ez a g-pontnak nevezett akárki a hüvelybemenettől nem messze található, a hüvelyfal felső részén és érezhető is...olyan mintha egy kis duzzanat lenne ott, vagy valami. szóval kézzel is eléred, tehát elvileg nem lehetetlen ez a kézzel hüvelyi orgazmust-projekt:)

2008. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában olyan sok kérdés volt a hüvelyi orgazmusról; már kétszer bemásoltam ezt a szöveget, de megteszem újból:



Hüvelyi orgazmus??



Mostanában megszaporodott azoknak a problémáknak a száma, amikor a férfiak „elvárják” a nőktől a hüvelyi orgazmust. Arra hivatkoznak, hogy az előző barátnőjüknek volt.


Pedig a Spektrum TV többször is adta azt a filmet, amiben bebizonyították, hogy a nők hüvelyében 1000x kevesebb érzőideg végződés van, mint a csiklójukban! Persze, hogy a csikló érzékenyebb! A Természetnél nincs bölcsebb! Ugyanis, ha a nők ugyanolyan érzékenyek lennének a hüvelyükben, hogy bírnák ki a szülés fájdalmát??


Nem véletlen az, hogy annyit hangsúlyozzuk az előjáték fontosságát! Hiszen a nők szexuális izgalma a szavakkal, tettekkel, a simogatással, csókolózással kezdődik és a csiklóingerléssel fejeződik be. Az orgazmus végső soron az agyban keletkezik, és onnan sugárzik szét az egész testbe, annak teljes ellazulását okozva. A hüvely az csak egy csatorna, amelyen keresztül az ondó a méhbe jut. Amikor egy nő szexuális izgalomba jön, természetesen már nem tudja megkülönböztetni, hogy pontosan hol jó, ezért a csikló és a hüvely közelsége miatt érezhet „hüvelyi orgazmust”. Ehelyett bizony agyi orgazmusa van! De ennek keletkezésében a csikló sokkal nagyobb szerepet játszik, mint a hüvely.


A férfiak szeretik azt hinni, hogy az ő nemi szervük okozza a nőknek az orgazmust. Pedig nem! Az egész személyiségük kell hozzá!

2008. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez az utolsó válasz hülyeség.Igenis létezik hüvelyi orgazmus is.Próbálkozz,sikerülni fog:)
2008. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Tessék egy kis segítség hozzá:


[link]


És egy szemléltető video:


[link]

2008. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Azt a cikket orvosok írták, ha jobban elolvasod, nem zárja ki egyik a másikat. Nagyon fontos az érzelmi része a dolognak, mert a nők elenyésző százalékuk képes érzelmek nékül megtalálni a G-pontot.

2008. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ezt is olvastam már.Valóban nem zárja ki azt,amit én állítok,sőt ugyanazt mondja!De te eddig nem ezen az állásponton voltál:)Éppen az ellenkezőjét mondtad:)
2008. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Mellesleg a lány a videón nem úgy néz ki,mint aki szimulál.Szerinted?
2008. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Mellesleg nem orvosok írták a cikket,ez egyetlen orvos(Molnár Tamás) szubjektív meglátása:)
2008. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Azt meg rohadtul nem értem,hogy miért kell lepontozni...Szegény lánynak is elveszitek a kedvét az egésztől,és megfosztjátok egy csodálatos érzéstől...

Nem kellene szerintem tudományos vitát csinálni ebből...

2008. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A G-pont nem csak a szexualitásban, de szüléskor is fontos szerepet játszik. Állatkísérletekkel bizonyították, hogy ennek a pontnak fájdalomcsökkentő hatása is van. A szülő nő G-pontjának nyomására vagy stimulálására a szervezetben testazonos fájdalomcsillapító anyag (endorfin) termelődik, és a nő fájdalomtűrő képessége megemelkedik, így könnyebben viseli a szüléssel járó kínokat. Ezt a feltételezést egy kutatássorozat is alátámasztja, melynek során terhes mexikói nőket vizsgáltak, akik szüléskor túlságosan is érzékenyen reagáltak a fájdalomra. Megfejtették, hogy esetükben a túlzott chilifogyasztás a G-pont érzékenységét mérsékelte, megszüntetve ezáltal annak fájdalomcsökkentő képességét.


Ezt még le kellett írnom,de ezután befejeztem a vitát.A kérdező lánynak pedig sok sikert kívánok:)Visszajelezhetnél majd,ha sikerült,és leírhatnád,milyen érzés volt.De légy türelmess,és semmiképpen sem görcsölj!:)

2008. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!