Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal 4 hónapja együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 4 hónapja együtt vagyunk. Szeretnénk, legalábbis ugy érzem pettingelni. Viszont még tapasztalatlan vagyok. Hogyan kezdjek hozzá (szájjal nem szeretném, remélem értitek) Mit és hogyan csináljak elsőre, amit élvezene is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Puszilgasd,nyalogasd a nyakát azt tuti szeretni fogja,meg a hasán két oldalt a csípője tájékán.

De annak is biztos örülne ha mondjuk ruhába ráülsz smároltok és közben mozogsz ahogy kell:)

Legalábbis nekem ezeket csinálta barátnőm és nagyon élveztem a dolgot:)

2008. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Simogasd szépen... lehet először ruhán keresztül. Öleld, csókold :-)

A simogatást pedig szerintem lehet kezdeni a hasán. Onnan könnyű elkalandozni sokfelé :-)

Ha ő is szeretné, akkor hagyni fogja... de az is lehet, hogy vezet is.

2008. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először: legyél benne biztos, hogy tényleg akarod a pettinget, mert akkor fogodélvezni. és hidd el, ha te nem élvezed, ő is élvezni fogja hogy valami nem oké.

másodszor: nem tudom, hogy tisztáztáok e már, de valahogy jó lenne a tudtára adni még a nagy esemény előtt, hogy még nem akarsz lefeküdni vele, de azért kívánod és valamit szeretnél vele csinálni...

harmadszor: olyankor kezdjetek bele, amikor tényleg úgy érzitek, hogy an most...és nem kell előre eltervezni, hogy na akkor péntek este 8kor a Jani szobájában.

aztán jöhetnek az érdekesebb dolgok. a lényeg, hog ne félj semmitől:) biztos tudja, hogy még szűz vagy és az első alkalom úgyis egymás felfedezéséről szól. épp ezért hangsúlyozom, hogy akkor kezdj bele, ha tényleg kívánod és akkor minden jön magától. és nyugi, biztos mondani fogja, hogy mit hogy csinálj, biztos hogy fog irányítani..és azt ne úgy értékeld, hogy béna vagy...az a jó ha irányít:)

ja, és már csak azért se kell kétségbeesni, mert nyilván ő is fog valamit csinálni és nem tétlenül várja, hogy te dolgozz csak meg az ő öröméért és biztos azt akarja hogy neked is jó legyen.

a konkrét dolgokra( hova nyúlj, milyen sorrendben...) úgy sincs általános szabály, de eg szenvedélyes csókból el lehet indulni:)

2008. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!