Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy pasit úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit úgy istenigazából felizgatni, és "felhúzni" is még egy kicsit, hogy már alig várja, hogy szeretkezés legyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem elég a természetes módszer? Merre is laksz?


Már leírtunk itt egy pár lehetőséget. Olvass vissza!

2008. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromat mindig olyan nyávogás szerű hangal és hangos sóhajtozással szoktam húzni a fejét.ilyenkor már alig várja hogy meglegyen a dolog
2008. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amikor külön vagytok,(pl:munkahelyen vagy suliba) írsz neki hogy már mennyire kínod, leírod neki hogy szeretkezni szeretnél vele, vagy küldesz neki egy elöre készített képet, amin te vagy fehérneműbe, utána azt a fehérneműt leveszed és lefényképezed.Azt fogja gondolni nincs rajtad semmi.Alig fogja várni hogy találkozzatok;)
2008. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltam a férjemmel, hogy egy teázóban úgy kezdtem szopogatni az ujját, mintha a fütyköse lenne. Teljesen kész volt, hazafelé már a liftben elkezdte kigombolni a ruhám :)
2008. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit, ha minket, pasikat már úgy kell rávenni a szexre, akkor gond van :D
2008. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!