Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell pisilnem szeretkezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell pisilnem szeretkezés közben? Tudom, hogy a G-pont ingerlése pisilési ingert válthat ki.

Figyelt kérdés

...de nekem nem csak ingerem van rá, hanem tudok is pisilni rögtön az aktus után (vagy közben, ha ki kell mennem), méghozzá jó sokat. Pedig közvetlenül előtte mindig elmegyek wc-re …

Ettől függetlenül nagyon élvezem, de pl pár napja,miután kiürítettem a hólyagomat,csökkent az élvezet is.

Még csak pár hónapja élek szexuális életet, még nem volt hüvelyi orgazmusom,de attól tartok nem is lesz, mert félek,hogy pepisilek. Hangsúlyozom, nekem nem csak ingerem van rá, hanem tudok is pisilni.


2008. nov. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sexeljetek zuhany alatt egyszer,és ott nem gond,ha közben pisilsz,de lehet,hogy nem is fogsz pisilni,és az is lehet,hogy azért nincs orgazmusod,mert annyira parázol rajta,hogy nem tudod elengedni magad! Beszéld ezt meg mindenképpen a pasiddal.
2008. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ilyenkor vizelési ingered, mivel a megnagyobbodott G-pont nyomja a húgyhólyagod.

Én is minden szeretkezés után elmegyek pisilni, szerintem ez teljesen norlmális.

Petranova

2008. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is normális, én is hiába űrítek aktus előtt, utána rögtön pisilni kell.
2008. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Sőt, előfordulhat az is hogyha szex után nem mész el WC-re akkor húgyhólyag gyulladásod lesz, vagy ehhez hasonló "betegség"
2008. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattatok :)
2008. nov. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!