Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy intimtornát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy intimtornát is tanultam, hónapokig végeztem, a párom érzi is, ha én szex közben összehúzom az izmom, de nekem nem lesz tőle orgazmusom, különösebb élményt sem jelent?

Figyelt kérdés

Pedig azt mondják, fokozza az orgazmust, de nekem sehogyan sem sikerül, se magamnak, se páromnak sem hüvelyi, sem csiklói.

Mit tanácsoltok? ( Különben pont ezért kezdtem el az intimtornát, hátha az segít. ) Más lányoknak mennyi idő után lett először orgazmusuk?

Vagy csak én vagyok ilyen béna, hogy egy év nemi élet után sincs orgazmusom?


2008. nov. 7. 11:34
 1/7 anonim válasza:
100%

próbáld nagyon ellazítani magad...ezek szerint nem is tudsz annyira felizgulni amennyire neked jó lenne.

próbáld ki a lovagló pózt, de ne rövid ideig, egy idő után elkezded érezni hogy jó...akkor meg már te írányítod a tempót. Lehet, hogy csak a harmadik alkalom után jutsz el a csúcsra de sikerülni fog. próbáld az agyadat is belevinni, de a legfontosabb, hogy felizgulj tisztességesen. Legalábbis részemről.

2008. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lovagló póznál is csak pisilési ingerem van, mint a G pont izgatásánál, de tovább miért nem jutok?
2008. nov. 7. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az nem egészen pisilési inger...nem fogsz bepisilni, ha tovább ingerled, viszont lesz orgazmusod!
2008. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tudom, hogy nem pisilok be, előtte mindig amúgy is elmegyek a WC-re, de mért nem jutok tuvább, már hónapok óta "csak"ddig jutok, hogy "léphetek" tovább? Mit tegyek?
2008. nov. 7. 14:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Bármeddig ingerelhetjük ez van .
2008. nov. 7. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyire szokatlan, nekem már elsőre összejött a párommal a csikó orgazmus (mikor előtte még sosem csináltam)...a hüvelyi is pár próbálkozás után...

Szerintem nagyon fontos a maximális bizalom, és ne görcsölj rá arra, hogy "na most legyen". légy ellazulva, nyugodt helyen legyetek...ezenkivül orálisan sem jön össze? úgy talán könnyebb lenne....

nem nem Te vagy a "béna" ez nem arra megy...próbálkozzatok még, és ha nem jön össze azt ne "kudarcként" éljétek meg. Üdv

2008. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs valami titkos fantáziád? próbálj meg maszturbálni egyedül, erre gondolva, hogy érezd mire, mikor kell figyelni, mit fogsz érezni. Ha nem ismered a saját tested, a párodnak se tuzdsz segíteni, hogy megismerje...
2008. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!