Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korai magömlés! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon korán el tudok élvezni kb. 3-4-5 perc alatt de nem ritkán fordul elő az sem ha nagyon fel vagyok izgulva hogy 1perc. Ne nevessetek ki, inkább segitsetek. A barátnőmet mondjuk nem annyira zavarja, mert utána az ujjaimmal ki tudom elégiteni, dehát mégis.... Milyen módszereket, technikákat lehet használni a korai magömlés késleltetésére?
2008. nov. 7. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együt? Vagy mióta éltek szexuális életet?
2008. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj másra, amúgy ez a kérdés már vagy ezerszer fönt volt, használd a keresőt.
2008. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia! Mi a kedvesemmel sokat "gyakorlunk". Ő igyekszik szinten tartani az izgalmát - persze ez szonyú nehéz - közben, ha úgy érzi , kezd veszélyessé válni a helyzet, megszakítjuk pár másodpercre az együttlétet. Az idők folyamán egyre és egyre jobban megy, egre ritkábban kell abbahagyni. Azt mondja, van egy pont, amit nm szabad elérni, ha azon átbillen, onnan már nehéz "jól kijönni". Ha meg tudja annyira tartóztatni magát, hogy eddig a pontig nem jut el, akkor nagyon sokáig élvezhetjük az együttlétet. Sok sikert!
2008. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó módszer a magömlés késleltetésére az elszorításos technika. Ezt most itt nem fejteném ki, nézz utána a www.szexualitas.hu-n, rengeteg hasznos cikket találsz itt a szexről.
2008. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feszítsd meg pc-izmodat (amit pisi visszatartására használsz), feszítsd meg végbélnyílásodat, fenekedet, nyakadat, álladat húzd be, szorítsd össze a fogaidat, csukd be a szemed és közben nézz felfele a fejed tetejére, nyelvedet nyomd a szájpadlásodhoz. Ha előredőlsz, az is segít a folyamatban. Azzal tesztelheted le magad, hogy mennyire gyorsan tudod így elmulasztani az erekciódat.

Az egész azon múlik, hogy elvonod a szexuális energiát a nemi szerveidből,

2008. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert ha az ott felhalmozódik, akkor nagyon-nagyon fogsz vágyni a magömlésre. Ki akar törni az energia. Tudom ajánlani "A multiorgazmusos férfi" és a "Taoista szerelmi titkok" című könyvet (utóbbi jobb), megváltoztatja az egész életed. Csak menj be a könyvesboltba és nézegess bele, olvasd el a hátulját, aztán eldöntöd, hogy megveszed-e vagy sem.
2008. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem az elszorítás, másra gondolás, a durex késleltetős óvszere, stb. semmit sem ért.

ami bevált:

masztinál minél tovább húzom, ha közel vagyok szex közben leállok, és szex előtt használok lidokain krémet (5%-os változata recept nélkül kapható a patikákban ezer ft körül), a használatát ki kell tapasztalni. általában kis mennyiség is elég, ha kezded érezni a hatását le kell törölni a maradékot. én kb 1 percig azzal verem, letörlöm és indul a banzáj ;)

2011. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!