Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális dolog, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, ha egy pasi szex közben azt akarja, hogy úgy elégítsem ki orálisan, hogy közben dugjam a fenekébe az ujjamat? Ez egy kicsit perverz nem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 20:11
 1/8 Srapnel ***** válasza:
92%

Ha neki úgy jó és neked is belefér, hát rajta.

Egyébként a többség nem csinál ilyet.

2008. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit perverz,de ha mindkettőtöknek jó,akkor szerintem nyugodtan csinálhatjátok.
2008. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy perverz!

Azt szeretné, hogy közben masszírozd a prosztatáját. Ezzel olyan orgazmust adhatsz neki, amelyet "alapjártaton" soha nem érhet el. Szerintem inkább örülj, hogy ennyire nyitott, és tudja, hogy mi jó neki, mert sok férfi inkább hallani sem akar róla.

Petranova

2008. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Srapnel ***** válasza:
82%
Egyetértek Petranovával, bár azt tudni kell, hogy a végbél nem erre való. Mivel a többségnek ez nem vágya, enyhe perverziónak is tekinthető.
2008. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
altalaban a homoszexualisak , azaz a buz_ik szoktak ferfiak seggebe ( egymas fenekebe ) dugdosni az ujjukat , nomeg nemcsak az ujjukat hanem egyebuket is. Sztem ez nem normalis, meg kell vele beszelni ezt a tenyt ! ;)
2008. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
nincs vele gáz, én is szoktam néha a páromnak csinálni a fent említett okok miatt:P
2008. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Picit perverz, de pont ez a jó benne, nem? ;) Én is azon pasik közé tartozom, akik szeretik, mivel nagyon érzékeny a prosztatám, olyan brutális erekciót képes a kedvesem ezzel okozni, hogy majdnem felrobbanok.
2008. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az expasim megkért, hogy dudjak fel egy gyertyát a seggébe.

na az volt perverz, az ujj szerintem még belefér!!

:D

2008. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!