Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik az a póz amit a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a póz amit a lány legjobban élvez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Kutyapóz. Nekem.
2008. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
95%
sztem az, ha a lány van alul és a lábait összekulcsolja a fiú teste fölött, vagy pedig szétterpeszt. közel is vannak, érzik egymást, látják egymást:)hallják egymást apró nyögéseit:$
2008. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszoló... kifejtenéd bővebben? :DDD

am lovaglóra voksolok, ott én irányíthatok

2008. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a lovaglo a kedvencem....:P...es ugy is megyek el leghamarabb..:P
2008. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
nekem 3 kedvenc pózom van. Az egyik a kutya, a másik az amikor lefekszek hason az ágyra összeszorítom a lábam a párom fölémjön és úgy rakja be és úgy csinálja. a 3. meg mikor ülök asztal szélén, párom velem szembe, lábaim széttárva és úgy... Top 3 :):D
2008. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lánytól függ.A kutyapóz meg a lovagló mondjuk népszerű köztük.A kutya azért,mert akkor megy be nekik a legmélyebben,a lovagló meg azért,mert akkor ők irányíthatnak.
2008. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az,amelyikben én vagyok alul,és összekulcsolom a lábamat a párom hátán.

Egyébként az első két válaszoló miért lett lepontozva? Csak a véleményüket írták le, nem mindenki ugyanazt szereti...

2008. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

OFF

utolsó: igy van, mindenki a saját szubjektiv véleményét irja. utána pedig minden értékelő eldönti, hogy az ő saját szemszöge szerint a válasz hasznos-e, vagy sem. az meg az ő véleménynyilvánitásuk. nem tragédia az, ha az embert lepontozzzák...

2008. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én barátnőmnek a legintenzívebb élvezetet az nyújtja, ha az oldalán fekszik nekem háttal...

Csak a saját tapasztalataid fogják megmutatni, hogy Neked melyik póz nyútja a legtöbbet.

2008. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Az irányításra vágyó csajoknak adnék egy tippet. Fiú alul, lány fölül. Lovagló póz az alapja de a lány a lábait óvatosan kinyújtja hátrafelé, méghozzá teljesen. A fiú is nyújtott lábbal feküdjön. Ezután óvatosan, (hogy minden a helyén maradjon) a lány még mindíg nyújta összezárja a lábait, míg a fiú enyhe terpeszbe helyezi a sajátját. Ezután a lány mozog, méghozzá pont úgy, mintha ő lenne a felül lévő fiú egy hagyományos pozicióban. Roppant érdekes.
2008. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!