Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, és hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, és hogy tudnék változtatni rajta? Elvesziteni nem akarom. Bár megfordult már a fejembe, de nem akarom mert szeretm! Más is járt már igy?

Figyelt kérdés
Fél éve kapcsolatban vagyok.Amikor szeretkezünk,mindig nekem kell kezdeményezni,és elég sokszor fordul elő az,hogy amikor szájjal elégitem ki,akkor elmegy,és utána megtörli magát,ad egy csókot és alszik.Szeretkezni csak akkor szoktunk,ha én kezdem el.Mútkor meg volt olyan,hogy bennem volt,és majdnem elment,aztán megszólalt hogy nem akrnám inkább szájjal befejezni? Miért mondhatta ezt? Rosszul esik,mert valamelyik nap,és nem kezdeményeztem semmit,és ő elaludt.Meg van hogy megsértődik amiért én nem csinálok semmit.És nem is szokott szájjal kielégiteni,csak max kéthavonta egyszer.Nos akkor ki lehet számolni,ha fél éve együtt vagyunk,hányszor élvezhetem.Nekem is szükségem lenne a kényesztetésre,és amikor ő elment (orálisan) én lefekszem mellé,remélve hogy csinál valamit de nem.Néha meg ujjaz,kinyal,(RITKÁN)de semmi kényeztetés,amire vágyom.
2008. nov. 5. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vele kellene megbeszélned!Egy kapcsolaton belül nagyon fontos a kommunikáció! Én a helyedben nem kezdeményeznék egy ideig,mert úgyse bírja sokáig szex nélkül...És ha kezdeményezett,utána mondd meg neki, hogy ezt nagyon szereted,de még jobb lenne,ha ezt meg azt csinálná! Ha szeret,mindent megtesz,hogy Neked jobb legyen,ha pedig nem,akkor majd találsz jobbat,aki törődik Veled!
2008. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt neki még nem mondtad...
2008. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem mondtam még neki,mert akkor ugy érezném hogy azért csinálja mert én rá szóltam,nem pedig azért mert ő akarja.Én arra várok hogy ő magától...

de nem tudom meddig kell még várjak! Akkor a jó amikor egy kicsit iszik,2-3 üveg sör után már jól van.Mert nem szokot inni és hamar a fejébe száll a kevés is,de akkor legalább megad mindent amire szükségem van:S

2008. nov. 5. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Namost az a helyzet h lehet nem is sejti h neked ennyi nem elég. Igenis mond el neki, akkor jóeséllyel megkapod amit szeretnél, és lehet h szívesen csinálná. Ne azon parázz h most mert te mondtad hanem kérd meg h ezt meg ezt etgye, sztem élvezné is ha irányítod kicsit.

Ami a befejezős dolgot illeti: Rendesen védekeztek? Lehet h fél elmenni benned bár nemtom szokott e olyat csinálni. (pl az én barátom nem akar kockáztatni címen idejében kiveszi pedig szedek gyógyszert)

És mond meg neki h ne rád várjon hanem legyen kicsit önállóbb, merészebb, stb, és tényleg mond el neki mire vágysz!

2008. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak gátlásos,azért kell neki a pia!Beszélj vele,és ne azzal törődj,hogy miért fogja csinálni!A lényeg,hogy jó legyen neked is!Ez minden nőnek kijár!!!!
2008. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen védekezünk,tabit szedek,és elszokott bennem élvezni,de nem mindig.Köszi a tanácsokat.
2008. nov. 6. 17:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!