Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék mégis, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék mégis, hogy romantikus, izgalmas, bensőséges legyen a hétvégénk? Ha orálisan csinálom neki az nem fogja csak mégjobban beindítani?

Figyelt kérdés

Nem találkoztunk a párommal 3 hete és 7végén leszünk 3hónaposak, de nekem ma megjött..és sajna sok van és sokáig tart:S Pedig már vettem egy szexis hálóinget is és nagyon kívánjuk egymást..de én így nem fogom akarni. (egy héttel korábban kellett volna megjönnie).

Én szivesen csinálom neki orálisan, bár sose juttattam még így el a csúcsig..normálesetben ez csak az előjáték része. És vajon menni fog?

(nő/22)


2008. nov. 5. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hülye vagy, ha a menstruációd idejére megfosztod magad és a párodat a szextől. Fürödj meg, rakj magatok alá egy törölközőt és érezzétek jól magatok, vagy haladj az A) terv szerint, menni fog.
2008. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Megpróbálhatod az előzőt is, kár volt lepontozni... legfeljebb őt is fürdesd meg.

De orálisan sem lehet gond... attól még, hogy idáig nem úgy fejezted be, nyugodtan megteheted.

Ha pedig egyiket sem szeretnéd, akkor még mindig lehet kézzel.

2008. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bár az elsőtől a "lehülyézéssel" nem értek egyet, de alapvetően nem mond butaságot. minket nem nagyon szokott zavarni, ha a csajnak megjön (pláne nem 3 hét kihagyás után).


ha viszont ezzel neked van gondod, akkor simán csinálhatod szájjal vagy kézzel, annak is örülni fog. és nem hiszem, hogy jobban beindulna utána, mintha szex lett volna. (kivéve, ha a párod általában egymásután lezavarna 2-3 menetet is, mert akkor elképzelhető, de a többségünk nem ilyen)

2008. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok volt, szexeltünk, a fürdőben, gyertyafénynél:D és nagyon jó volt.. és nem is volt erős a menstruációm..sőt .. szal teljesen jó volt!!!
2008. nov. 9. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár nyilvánn többször csináltuk volna, de így is jó volt.. utána a közös zuhany:D
2008. nov. 9. 22:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!