Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, ha a barátom nem mindig tud elmenni sex közben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, már több mint 2 év együtt vagyunk. A sex kezdetektől fogva szuper vele-ő az első aki mindenhogy képes kielégiteni. Azonban van egy dolog ami kicsit zavar. Néha csak nagyon nehez tud elmenni, de olyan is megtörtént hogy egyáltalán nem tudott. Óvszert nem használunk szóval amiatt nem lehet, viszont számomra ez kicsit kellemetlen mert ugy érzem én csinálok valamit roszul, vagy esetleg nem vagyok elég izgató neki. (de szerintem ez nem lehet gond mert mindent megteszek érte) Normális ez? Neki sem merem megmondani hogy ez nekem rossz, még ha csak néha fordul is elő. Adjatok valami tanácsot!
2008. nov. 5. 10:23
 1/7 Srapnel ***** válasza:
71%

Kicsi az esélye annak, hogy miattad van, mert:

1. Két évig járni valakivel, aki nem izgató?

2. A férfiak mechanikus ingerlésre elmennek.


Kérdezd meg, hogy ha magának csinálja, az is sokáig tart-e? Egyébiránt ejaculatio tarda is lehet, urológus, pszichológus, szexológus a helyes sorrend.

2008. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát az is lehet, hogy nem is tud róla a srác, de fáradt, máshol vannak a gondolatai és egyáltalán jobb lenne aludni. Hiába mondják azt, hogy a férfi "ösztönlény" ebben a dologban de ez hülyeség, nem vagyunk állatok. Elöbb le kell nyugodni agyban és az sem árt, ha nem fáradt az ember (nagyon). Különben csak kínlódás lesz és az, amit mondasz. Erőltetni meg nagyon nem szabad!!!

Mivel nem részletezted, erre gondolok, nameg a saját példámra. Előfordul velem is időnként, hogy éjszaka esek haza és azonkívűl, hogy kicsit álmos vagyok nincs is semmi baj. Persze fel van húzva az ember a pörgésben úgyhogy ha úgy hozza a helyzet, akkor kis unszolásra lehet valami...:P

És akkor előfordulhat, hogy az embernek a szeme és az agya kívánja, de a test és a szervezet azt mondja, hogy na neeeeee és most alvás lesz, akár tetszik, akár nem és majd utána beszélhetünk róla...:D De kis pihenés és reggel semmi gond.

Amúgy úgy tudom, hogy az éjszaka a legalkalmatlanabb időpont a szexre mert biológiailag a pihenés időszaka.

Azt hiszem Czeizel bácsi mondta egyszer.


Nyugodtan beszéljetek róla, csak ne legyél tapintatlan véletlenül, hiszen férfiúi büszkeség is van meg egyéb hülyeségek...:D

2008. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen..tudom, hogy a fáradság is lehet az oka...de előfordult már ez reggel is-igaz volt hogy sietett munkába, és lehet ezért..nem tudom.

Van hogy 10 perc is elég neki ahhoz hogy elélvezzen de néha kell egy óra vagy amint irtam egyáltalán nem tud-szerencsére ez csak tényleg ritkán történik meg de valahogy engem zavar-meg őt is, mert sokszor mondja hogy már addig nem hagyja aba amig el nem megy de aztán mégsem sikerül neki..szóval őt is idegesiti.2 napja is előfordult és benem ez mindig olyan nyomot hagy....lehet én dramatizálom tul...

2008. nov. 5. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

a legfontosabb szerintem, hogíy érezd magad vonzónak! tegyyél meg mindent annak érdekében, hogy így érezd. sport, kozmetikus, ruhák, minden.

és csak ezután jöhet a többi dolog. beszélgess vele erről, mondd el, hogy nagyon szeretnél neki örömet okozni, kérdezd meg, hogy van e valamilyen titkos vágya. ha nem nyílik meg, kezdd te először.

2008. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ugy gondolom hogy megteszek mindent hogy vonzó legyek a számára, csak az előző kapcsolataimban ilyen 1x sem fordult elő....
2008. nov. 5. 23:07
 6/7 anonim válasza:

Nálunk is van hasonló "probléma". Fiú vagyok, másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és néha nekem se jön össze. Hogy miért? Azt igazából nem tudom. Szerinten ne magadban keresd a hibát, egyszerűen fogadd el hogy van ilyen.

Többnyire akkor fordul elő az ilyen, ha stresszes/fáradt vagyok, nem vagyok ott fejben, vagy nagyon arra figyelek hogy a páromnak jó legyen.

Kérdezd meg, hogy mivel tudnád mégjobban felizgatni. Lehet vannak titkos vágyai, amiket nem mer elmondani neked (még akár két év után se).

2008. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok ismét...

Értem, igen így kicsit konkrétabb. Hát...hmmm.

Nem hinném, hogy benned van a hiba. A 10 perc meg az 1 óra sem gáz amúgy! Úgy "mindennel" együtt, előjáték, utójáték (merthogy olyan is van...;) ) meg ilyesmi akár 2-2.5 óra is lehet szerintem.

Amúgy van olyan, akinek rohanvást is van vége, de általában kapkodva nem megy mindenkinek. Én sem szeretem elkapkodni és sokan vannak így. Nem lehet közben az órát lesni...

Nem mondom, hogy túldramatizálod, hiszen fontos neked a srác is meg a "probléma" is ami szerintem nincs...:)

Nyugiiiii...

Egyszerűen csak van ilyen és kész! :) Ha nem lesz gyakori a dolog, akkor nincs min aggódni!

Ez a véleményem.

2008. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!