Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most fogom elkezdeni szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom elkezdeni szedni a fogamzásgátlót. Jobban fogjuk élvezni gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen élek nemi életet, de jol jöhet.Igazábol a havim beállitására szedném, meg hogy kevesebb legyen.De ha már ilyen miatt szedem akkor kihasználom.Nem igazán értek ehhez,ha elkezdem szedni akkor hány nap mulva lehet már biztonságos a szex?A hormontartalomtól milyen mellékhatása lesz?És jobban fogjuk élvezni?
2008. nov. 5. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én másfél hónapja kezdtem szedni..2 éve élek nemi életet(jaj de szépen mondtam:D)és elötte is nagyon jó volt...de most kicsit jobb nekem, a barátomnak meg határozottan sokkal jobb...eddig azért nem tartozott a sietősök közé..most meg örülök ha 5-10 percet kibír..XD

nekem az elején elment a kedvem a sextől, meg néha feszül a méhem..ennyit tapasztaltam...ja és a menstruáciom valóban nagyon kevés lett..szinte semmi..2-3 nap és alig alig..mondjuk ennek örülök:)

2008. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
uhh akkor muszáj szednem :D nekem annyira megszokott lenni hogy kb 5-6 napig és ugy jön belölem mint a víz.és mindig máshogy.amig anyumnak 1x megjön addig enkem 2x, és ebböl elegem van.15 éves vagyok igaz elég korán akarom kezdeni a szedését de remélem hatni fog.Nagyon köszi a választ!!!!!
2008. nov. 5. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 15 évesen nem kéne hormonokat szedned, teljesen összezavarja a szervezetedet. Nemi életet meg pláne nem kéne élned, mondjuk nem ez volt a kérdés..
2008. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
66%
Biztos hogy jobban fogjátok élvezni!!! Gondold át milyen lehet zokniba lábat mosni! xd
2008. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó válaszoló, és a hozzás hasonlókat annyira tudom értékelni, állandóan gumitémában mindig van egykét ilyen fazon, hogy "fóliában szenyát enni, meg zokniban lábat mosni" hű de viccesek vagyunk. az a baj, hogy 15 évesen még én se szednék hormonokat, nekem eléggé megváltoztatott dolgokat, lehet h a menszezt javította, de pl állandóan levert vagyok, fáradt, kedvetlen, és ha olvasgatsz a kérdések között, van akinek a libidót is csökkenti. úgyis nőgyógyász írja fel, szóval tőle kérdezzmeg mindent, meg a használatiban is pontosan le van írva minden. amugy nyilván jobb gumi nélkül, de utálom az ilyen beszólásokat, hogy "zokniban lábat mosni" és társai, mert ez olyan pasik szájából szokott elhangzani akik lusták a farkukra húzni a gumit, de az meg természetes, hogy a nő szedjen be minden szart mert az olyan egyszerű, az ilyen pasik dugjanak inkább lovat, mert a csajokat nem érdemlik meg.ha nem rendszeres a nemi életed, én akkor nem javasolnám csak a menzesz beállítása miatt, meg ha már szeded, akkor kihasználod. így nem biztos h megéri, mert lehetnek nem kedvező mellékhatásai.
2008. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az lesz, hogy még maradok a guminál egy darabig, és utána elemgyek dokihoz és megkérdezem.Megkérdztem anyumat és ö azt mondta hogy a havi beállitására szedhetem, és szerintem szeretné is, hogy szedjem mert nem hisz a gumi védelmében.ö csak azért nem javasolta mert sok benne a hormon.De ebbe mi a baj?(kérlek normálisan válaszoljatok,mert kezdö avgyok még) És köszönöm az elözö válaszokat!!
2008. nov. 5. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Összezavarja a hormonjaidat, amik még az életkorod miatt amúgyis kialakulóban vannak. Ami az előző válaszoló is írt: levert leszel tőle pl. Ja, és ha már mindenképpen csinálni akarod - a gumival ellentétben - nem véd meg a nemi betegségektől!
2008. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vk.szóval, anyum nekem is azért aakarta h szedjem mert a gumiban ő se hisz, de szerintem csak akkor érdemes, ha rendszeres a nemi élet. röviden a hormonok nagyon sok mindent tudnak befolyásolni szervezetenként eltérően. van aki kipattogzik, van akinek jó lesz a bőre, van aki elhízik, van aki nem, akinek zsírosabb lesz a haja, van akinek megjavítja. van akinél felerősíti a libidót, van akinél csökkenti, lecsökkenti a menszezt, mondjuk nekem mennyiségre ugyanugy maradt és napra se igazán csökkent, megváltoztathatja a hüvelyváladék mienségét. és még megannyi dolgot fel lehetne sorolni.most ennyi jutott eszembe, tény h ha szerencsés vagy van jó oldala is lehet, de 15 évesen még annyit változik a szervezet, hogy kár beavatkozni.de mindképp beszélj orvossal tudni fogja melyik a legjobb neked
2008. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak olyan tabletták aminek nagyon alacsony a hormontartalma. Barátnőm Mercilont szed(véleményt még nem mondok róla mert 1,5 hónapja szedi), állítólag nagyon jó az a gyógyszer.Direkt fiataloknak van+ a Yasminelle is.Orvostól mindent megkérdeztem és teljesen utánajártam a gyógyszereknek....

A mercilon állítólag a legjobb gyógyszerek közé tartozik.

Fiataloknak is nagyon jó. Barátnőm 16,5 lesz nemsokára és már szedi.

Ezek a legkisseb hormontartalmú fogamzásgátló tabletták(Mercilon, yasminelle,...)

Az orvos úgy is megmondja h melyiket javasolja neked.

Ha a mensi 1. napján kezded a mercilon elvileg onnantól hat, ha 2-5. napon akkor más védekezés kell 7 napig ?DE JAVASLOM H VÁRD MEG AZ 1 HÓNAPOT! Ha a második levélből beveszel 1-et onnan tuti....

Szerintem szedhetsz már te is nyugodtan gyógyszert, mert a hormonális tartalma majdnem 0.


Mellékhatásai: mellnagyobbodás, fejfájás,.... De a Mercilonnál nem nagyon szokott lenni.

Barátnőm eléggé rosszul tud lenni a mensitől, de a Mercilontól semmi baja sincs! A melle nőt meg neki.(az szerintem nem jelent gondot nagyon senkinél se...:D)


Barátnőmmel együtt mind a ketten sokkal jobban élvezzük gumi nélkül. szerintünk sokkal jobb így... + nem lehet gond azzal h kiszakad v vmi.....

ha van kérdésed írj mailt. válaszolok.(engedélyezve van nekem h írhassanak maileket...)

Szerintem szedheted.

Doki is elmond mindent h ha kérdezed....

Te döntesz....

2008. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez igy olyan rossz hogy mindenki más mondd :S

valaki azt hogy ne szedjem mert nem tesz jót..valaki meg javasolja.

én is jobban eltudnák lazulni ha szedném..a havimat is bekéne állitani..és a mellnagyobbodás is jól jönne.szerintem kb fél honap mulva elmegyek dokihoz és kérek töle valamit, mert jol jönne a biztonság érzet.Köszönöm Szépen mindenkinek a válaszokat!!!

2008. nov. 6. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!