Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha kivanom a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha kivanom a szexet? Idovel csokken a vagy iranta?

Figyelt kérdés
fel eve kezdtem el a szexualis eletem ,mivel tavkapcsolatban elek csak 7vegekent talalkozom a parommal de ilyenkor nagyon kivanom...es olvastam itt .hogy sok no nem erez igenyt a szexre meg sok fiu konyorogok a bnojenek miatta...most akkor melyik a normalis?mert en furan erzem magam ,egyik bnom se maga miatt csinalja ,hanem mert az "kell" es a fiuknak szukseguk van ra...en viszont rendesen kivanom
2008. nov. 4. 17:40
 1/6 Srapnel ***** válasza:

Örülj neki, hogy egészséges vagy.


Ettől függetlenül idővel változik. A stresszes felnőtt élet és a gyerekgondozás majd lelohasztja.

2008. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az egészséges. Az a nő aki nem kívánja a szexet valamilyen mentális/lelki sérülésben szenved, sajnos rengeteg az ilyen. Örülj neki, hogy te nem az ő sorukat gyarapítod és jó szórakozást.
2008. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jobbik eset. :)

Inkább így legyél vele, minthogy azért csináld, mert a férfiaknak az "kell"...

Szerintem ez normális, ha jól bántak veled, akkor persze, hogy vágyakozol az érzés után. Aki szereti a csokit és régen evett, az is nagyon kívánja. :):P

2008. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén távkapcsolatban kezdtem, 5 évig. Ugyanígy voltam, mint te. Reggeltől estig (szintén lány vagyok). Ma már 10 éve vagyunk együtt. :)
2008. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem a vágyam nem csökkent iránta, csak megoszlik a hétköznapokban. Már nem olyan koncentrált, mint mikor hétvégenként láttuk egymást.
2008. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hozzátenném, hogy távkapcsolatban teljesen más ez a dolog!

Amikor a barátom még egyetemista volt, akkor csak szombat, vasárnap találkoztunk. Az 5 nap alatt, amíg nem voltunk együtt, teljesen kiéheztünk, és amikor találkoztunk 2 szót nem beszéltünk, egymásnak estünk. Akkor nálunk alap volt, hogy a 2 nap alatt 8-10-szer szeretkeztünk.

Most már szerencsére minden nap találkozunk, így naponta 1-szer csináljuk, hétvégén azért adunk neki.:)

Petranova

2008. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!