Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mostani párom megcsalt....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani párom megcsalt. Lehet ez hatással a későbbi kapcsolataimra is?

Figyelt kérdés

Bár igazából csak egy csók, én mégis attól félek, hogy a későbbi kapcsolatamira hatással lesz. Úgy értem, hogy esetleg túlságosan félni fogok,hogy majd ők is meg fognak csalni

kérlek segítsetek


előre is köszönöm


2008. nov. 4. 16:23
 1/8 anonim válasza:
37%

legközelebb sztem olyan párt válassz aki nem csal meg... vagy csak akkor kezdj vele járni amikor ismered már annyira, h tudd h nem fog megcsalni.

másik: tegyél ellene vmit, hogy ne kelljen megcsalnia, bolondítsd magadba (jobban), dobd fel a kapcsolatotokat. Ha szerelmes akkor tuti nem fog megcsalni, nem tenne olyat.

Az is lehet h unalmas vagy neki.. sajnos lehet ezis

2008. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Elég baj lenne, ha hatással lenne.

Azt jelentené, hogy te is beleesel a 'mindenki csapodár, mert az én párom az volt' hibába.

Még arra sem feltétlenül elég ok, hogy szakítsatok. Lehet, hogy téged szeret, csak egy pillanatra kisiklott. Tudod pontosan, mi történt?

2008. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Sajnálom, h megcsaltak. Elmondom az Én példám:

Nekem a legjobb barátnőm leszopta a pasimat, Ők ezt előttem a többi " barátnőmmel " együtt titkolták fél évig. 15hónap után szakítottam Vele. Az akkori barátnőimnek köszönök, nem szólok hozzájuk különösebben. 8hónap után ismét lett egy komolyabb kapcsolatom, akivel 8hónapig voltunk együtt. Én bíztam benne, hiszen a kapcsolat elején direkt megbeszéltük, h őszinték leszünk egymással és mindent elmondunk a másiknak, még azt is, ha netalántán megcsalnánk egymást. 2kisebb hazugság kiderült a kapcsolat közben, amire azt mondtam, hogy rendben, ez nem olyan nagy dolog ( megesküdött a testvére életére, h nem csalt meg!!!!! hitegetett ) és végül fejet hajtottam, folytattuk tovább a kapcsolatot. 8hónap után egy kicsivel kiderült, hogy 1-2hónapos korunkban levelezgetett ez csajjal, aki nem ebben a városban lakik, de a csajt becézgette, mondta Neki, h nincs kapcsolata, csak találkozgat egy csajjal, de valami nem stimmel Vele. ( Ez voltam Én másfél hónap után... ) Na itt telt be a pohár és itt szakítottam Vele.


Ezzel csak azt akarom mondani, h engem 2-en b@sztak át eddig. Most 18 éves vagyok. De azt mondom Neked, hogy mindenkinek meg kell adni az esélyt. Bízz a következő pasiban is, de az első jelnél, ami nem tetszik, dobod. Rengeteg pasi van a világon, biztos meg fogod / fogjuk találni azt a pasit, aki tényleg szeretni fog Téged / Minket és tisztelni fog. Én most már így állok a kapcsolatokhoz. De tudd! Ami nem öl meg, az megerősít!!!!!!!


Kitartás! :)

2008. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Srapnel ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat hatással van első sorban Rád.

Az, hogy valaki megcsalt, még nem biztos, hogy egy másik is meg fog. Sőt, az is lehet, hogy aki csalt, sem fog többé. Sajnos ahhoz magas szintű ön- és emberismeret, és/vagy kiemelkedő empatikus képesség kell, hogy egy kapcsolat előtt/elején meg tudd mondani, hogy meg fognak-e csalni, vagy sem. De még jósolni is kellene hozzá, mert az élet hozhat meglepetéseket, amik miatt változnak a körülmények. Az évek során és gyakorlattal majd megtanulod azokat a jeleket, amik segíthetnek. De biztos módszer és biztosíték nincs. Ilyen az élet. Sőt: még az sem biztos, hogy Te nem fogsz megcsalni majd valakit. Annyit tehetsz, hogy odafigyelsz a másikra (amit amúgy is csinálnod kell) és olyan párt választasz, akivel nem csak, hogy jól elvagytok, vagy "tetszik", hanem akivel kialakul a közös világotok és az együttes belsőtök.

2008. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ooo nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)


kedves második válaszoló! tudom hogy engem szeret sőt imád :D ami azt illeti tudom,hogy mi történt... kicsit többet ivott... mint kellett volna

de a pia nem mentség...


igazatok van, és én sem szeretnék azok közé a lányok közé tartozni akik általánosítanak, de sosem tudni,hogy mit hoz a jövőŰ


amúgy már lassan 16 hónapja járunk, és tudom, hogy józanul nem csalna meg


még egyszer köszönöm a segítségeteket

továbbra is várom a válaszokat


thx

2008. nov. 4. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Együtt maradtál azzal a sráccal aki már egyszer megcsalt?? És ha megint iszik? Vagy ha legközelebb józanul teszi meg és akkor majd arra fogja, hogy fájt a feje... Én komolyan nagyon szorítok Érted, és Érte is, hogy többé ne forduljon elő, de ha ezt velem valaki megtenné, akárhogy szeretem, kizárt, hogy megbocsássak. Mért mással csókolózik ha állítólag engem szeret?? Nem ilyeszgetni akarlak. Csak legyél óvatos!
2008. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy a pia nem mentség, de közben mégis úgy állsz a dologhoz. Nem értelek... Amúgy a pia elvileg az érzelmeket élezi ki, ha igazán szerelmes vagy vkibe olyankor csak ő jár a fejedben, szóval szerintem a legnagyobb hülyeség, ha vki azt mondja, hogy az alkohol miatt volt. Pont hogy nem...
2008. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló alátámasztására: Egyszer (akkor elöször és remélem utoljára) nagyon berúgtam. Másnap mesélték, hogy üvöltöttem neki bizonyos dolgokat...;) Még abban az állapotban is csak őt akartam...:)
2008. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!