Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak szoktak fantáziálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szoktak fantáziálni más nőkről, ha van a fiú szerint csodálatosnak vélt barátnője?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem mindent meg kap tőlem a barátom és szerinte is, normális a szexualitásunk, csak előző kapcsolatomban megcsaltak és picit félek,hogy neki is más fele esik a gondolata. A férfiak szoktak másik nőről fantáziálni, ha csak úgy masztiznak például, mi erről a véleményetek? picit buta kérdés tudom, és ő is mondta hogy nem fantáziál másról (maga mondta, mert előjött valami) Meg azt mondta hogy izgató, ha 2lány csinálja,de úgy őt nem érdekli, én hiszek neki, jaj de buta vagyok :( (hogy ilyet kérdezek, mert bízok Benne,csak magamban nem, mármint hogy elég vagyok meg ilyesmik)
2008. nov. 4. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hébe-hóba előfordulhat nagyon felületesen,de egy jó kapcsolatban ennek semmi jelentősége. Amikor komoly párkapcsolatban élek és az utcán látok egy szép nőt és elképzelem magamat vele, valahogy mindig oda jutok ki, hogy jó-jó, de a kedvesemnél nem jobb. Ha komolyan fantáziálgat róla, akkor abban az esetben lehetséges, hogy el kellene gondolkodni. Szerintem nincs miért aggódnod;) 24/f
2008. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, épp erre gondoltam, mert nézni szabad, azért nem harapok,csak ne forduljon utána, meg komolyan való életben ne történjen semmi, de nem olyannak ismerem és mindent megteszünk egymásért, szexuálisan is (titkárnős szerepjáték egyebek)
2008. nov. 4. 15:52
 3/11 Srapnel ***** válasza:
100%
Egy egészséges férfi megbámulja a nőket és le is szeretne velük feküdni. Normális esetben "szeretne", de nem "akarna". Vágyai mindenkinek lehetnek, de nem kell azoknak teljesülni. Én is megbámulom a jó nőket és fantáziálok róluk, de a páromat nem csalnám meg.
2008. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk szerintem az állandó fantáziálás már túlzás. A szerelmünkre gerjedjünk ne vki másra, mégha jól is néz ki.
2008. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem állnadó fantáziálásról van szó :) Tőlem biztos meg kap mindent amit egy nőtől lehet,én úgy érzem :$
2008. nov. 4. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Erre én is nagyon kíváncsi voltam. Mármint,hogy fantáziál-e másról. És igen!

Először nagyon zavart,de azt mondta,csak néha. Inkább rólam. Szerintem ellehet nézni azt a néhát!

Ha meg minden rendben veletek, akkor nincs gond...

2008. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen megfordulhat az ember fejében egykét kósza fantáziálgatás, de nehogy már gondolatban bűnbe lehessen esni... :\

Ha tettlegességig nem jut el a dolog, akkor nincs értelme aggódni. TÉGED szeret. Ez lebegjen a szemeid előtt.

2008. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén a pasik beszélgetnek egymásról másik csajokról..és mi lányok is szoktunk ilyenekről beszélgetni,h húú de jó pasi! Szóval ki nem?? De ezek csak gondolatok,s ezeket nem lehet és nem is kell tiltani! Nekem is hibe-hóba megtetszik vki de attól még nem hagynámm ott a barátom!
2008. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs azzal semmi baj, ha az ember néha-néha megkiván valaki mást is a párján kivül. azzal van gond, ha tesz is azért, hogy ne csak vágy maradjon.
2008. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam fantáziálni, pedig csodás barátnőm van. Tudom, hogy egészen más dolog kivitelezni valamit, mint elképzelni, nem csak bátorság kérdése, más az érzésvilág is mögötte. Ugyanúgy a kimondatlan igazság teljesen más, mint a kimondott. Szóval szoktak, és ne aggódj emiatt. Nem ezen fogod észrevenni, ha már nem szeret.
2008. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!