Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 30 éves nő vagyok, olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő vagyok, olyan problémám van, hogy a pasim szerint ritkán kívánom a szexet(3-6nap), amíg ez el nem jön teljesen elutasító vagyok, amikor itt az idő, szexelünk egy fantasztikusat és utána jön a "szünet". Kihez fordulhatok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fiatal koromban a szüzességemet erőszakkal vették el amit nem tudom mennyire sikerült feldolgoznom, de első komolyabb kapcsolatomba eléggé nehézkesen ment a szex. Gyógyszert is szedek + mint kiderült candidás is vagyok. Mint olvasgattam kiderült ezek mind közrejátszhatnak a "libidó" csökkenésében. Most abbahagyom a gyógyszert és próbálom a candidát is leküzdeni, de ha ezek nem segítenek hova forduljak (szexualpszichológushoz?)? Kérlek segítsetek konkrét dolgokkal, ha tudtok vagy, ha van tapasztalat jó ötlet azokat is szívesen fogadnám. (Lehetőleg konkrét/új dolgokat írjatok ne olyat amit én is tudok és a kérdésemben leírtam már)
2008. nov. 4. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először azokat a problémákat küzdd le (orvosi segítséggel), amit egyedül is tudsz.

Kérj tanácsot az orvostól a szexhez is.

Egy plusz tanács: igyál eleget. Különösen aktus előtt... nagyon befolyásolja a nedvesedést. Egy kevés alkohol (bor, pezsgő) is segíthet.


Utána beszéljétek meg, hogy mit kéne másképp csinálni. Mi az, amire ő vagyik, és mi az, amire te?

Nincs valami titkos vágyatok?

Próbáltatok már mindenfélét? Fürödtetek pl. együtt?

Van spontán (előre nem terveztt) szex? Új helyeken (nem csak az ágyban) ?

Hogyan viszonyulsz hozzá, ha kedveskedni akar neked (de nem feltétlenül rögtön lefektetni) ?


Ha ez még mind kevés, akkor együtt menjetek el a családsegítőkhöz.

2008. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
És ez miért baj? Mi is ilyenek vagyunk a férjemmel. Májusban voltunk együtt utoljára. Nagyon szeretjük egymást, de miért kell, hogy minden a szexről szóljon?
2008. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló. Az első az, hogy én egy kérdést tettem fel te meg közel se választ adtál rá inkább próbálsz kioktatni. Az igaz, hogy egy kapcsolatban nem minden a szexről szól, de egy jó kapcsolat része a jó szexuális élet. Másodszor nem tudom miben hasonlítunk mert, ha korba hozzám hasonlóak vagytok akkor inkább ti szorultok segítségre már elnézést a kifejezésért, de 30 évesen évente 1-2 szex az közel se normális és főleg pasinál elképzelhetetlen. Nem tudom a párod, hogy van ezzel, de 100%-ra veszem (hacsak nem túl van már a 60-on), hogy vagy önkielégít vagy máshol keresi a boldogságot. Ha meg neked ennyi elég akkor meg szerintem nem is tudod mi a jó a szexben. És végül még annyit, hogy aki nem ért valamihez az ne osztogasson tanácsokat mert te szinte előbb fejtetted ki mennyire "nem érdekel" a szex akkor miért olvasgatod ezt a fórumot???? (Talán valami hiányzik az életedből?)

Első hozzászóló: köszi a választ kb ezeket tervezem és próbálok felkeresni egy szexual-pszichológust. A többi tanácsot már próbálgattuk, de itt a vággyal van gond nem pedig feldobni kell sajnos.

2008. nov. 4. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Doki, doki, doki!! Amilyen gyorsan csak lehet! A városodban keress szexuálpszichológust, addig keresgélj, amíg meg nem találod a megfelelőt, aki érzed, hogy segíteni tud. Ő majd meg fogja mondani konrkétan, hogy mit tegyél még, de eleinte biztos csak hosszú beszélgetéseitek lesznek, kérdezgetni fog amennyit csak tud, ezen majd ne idegesítsd fel magad, gondolkodj el minden kérdésén. Amikor jársz már hozzá, akkor felkereshetsz egy nődokit is, hogy valószínűleg a tabletta is befolyásolja a libidódat és kéne egy másik.

Egyelőre ennyi, a szexuálszpichológus majd segít a többiben. De ne felejtsd: rajtad áll minden.

Azt megkérdezhetem, hogy mi is pontosan a candida? Mert nem nagyon tudom így 17 éves fejjel:\

2008. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Srapnel ***** válasza:
100%

Sok újat nem tudok mondani, DE:


Nem biztos, hogy az erőszakon túltetted magad, érdemes elmenni pszichológushoz, sőt nagyon javallott. A candidával kapcsolatban belgyógyász segíthet, de nem feltétlenül kell, hogy közvetlenül kapcsolatban legyen a nemi vággyal, a gyógyszerek azonban okozhatnak ilyen mellékhatást.


Ha ezek a problémák megszűnnek, még mindig lehet, hogy stresszes az életed (akár a candida és a kapcsolati problémád miatti elkeseredésed is okozhatja).


Ha ez mind kizárt, akkor még mindig az az igazság, hogy a 3-6 nap nem tekinthető kórosnak, aktív mindennapokat élő egyén esetében, aki ráadásul nem friss kapcsolatban van. Mások vagyunk, más mennyiségű szexre van szükségünk. Lehet, hogy ilyen szempontból nem illetek pontosan össze a pároddal.

2008. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!