Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy első kapcsolatban (ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy első kapcsolatban (ha a lány szűz) mi van előbb? Az orális szex vagy a közösülés? Vagyis ez kinél, hogy volt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

nálam előbb volt az orál - petting keretein belül

lány vagyok

2008. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is az orál volt az első, természetesen oda-vissza mind2 félnek, majd jött a szeretkezés. Szerintem ez a legjobb sorrend, mivel egy kicsit már ismerkedik az ember a másikkal.

Petranova

2008. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Orális szex
2008. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alice_L ***** válasza:
100%

A legjobb az egész pontosan az, ahogy te kivanod. Az a dolog lényege hogy kettotok szamara nincs szabaly, nektek kell mindent (és egymast) kitalalnotok.

Nem étlaprol van szo ahol a levest a foétel elott szokas enni, stb, semmi esetre se tegyél olyat amihez nincs kedved, csak azért mert mindehol ezt latod.


Részemrol eltelt egy idobe mig taltam egy olyan férfit aki megszerettette velem az oralis szexet, és ha nem élvezed hogy oromet szerzel, akkor jobb ha kihagyod.

2008. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...igazából én már túl vagyok ezeken..nem a szavazás szerint akarom eldönteni h mi legyenXD

csak van pár barátnőm aki még szűz és multkor beszélgettünk erről..és kicsit ugy éreztem le lettem szólva , mert nekem az orál volt elöbb, szerintük meg ez nem természetes..ugyh kiváncsi voltam ..mások véleményére is:)(20 éve svagyok)

2008. nov. 5. 10:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!