Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám páromat rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám páromat rávenni a szex-szel kapcsolatos beszélgetésekre?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik minek róla beszélni ha csinálni is lehet. A probléma viszont ez is nagyon keveset szeretkezünk havi 1 alkalom de inkább ritkábban.

És nem tud róla beszélni, nehezére esik.

Egy probléma már kiderült fél év hallgatás után, ez nem normális, ha ilyen zárkózott soha nem lesz köztünk normális kapcsolat. Mit tegyek azt mondta ne is erőltesem nem szeret róla beszélni.


2008. nov. 3. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nagy probléma, hogy nem szeret róla beszélni... :\

Egy párkapcsolat alapvető feltétele a jó szex. De ehhez ismernetek kell egymás vágyait, kívánságait, amik nyilván csak beszélgetésekkel kerülhetnek elő. Úgy szokták mondani, hogy szóból ért az ember.

A havi egy alkalom az igen kevésnek tűnik. Szerintem mondd meg neki kerek-perec, hogy ez az állapot most neked nem felel meg, nem érzed így jól magad, úgyhogy jó lenne ha megnyílna kicsit.

2008. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A leírásod alapján kizárólag pszichológus segíthet.

A családsegítőkhöz nézz el, ha házasok vagytok.

2008. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindketten még fiatalok vagyunk 22 és 24 évesek.

Ha lehet először én próbálnám megoldani a helyzetet de, nem tudom hogyan kezdjek bele.

2008. nov. 3. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Közeledj felé szekszuális téren. Kezdeményezd te az aktust. Vagy ezt már próbáltad és ilyenkor is nemet mond?
2008. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az esetek nagyrészét én kezdeményezem de kb 90 %-át elutasítja. Próbálkozok a beszélgetéssel arra hogy nem kezdeményez már megkaptam a kielégítő választ de ez akkor sem megoldás.

Már odáig fajult a dolog hogy fájt neki szeretkezés után, és azért mert nem szeret róla beszélni fél évig magába tartotta.

2008. nov. 3. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
fitymaszűkület? vagy csak szexuális téren retardált? szerintem kerek perec mondd meg neki hogy vagy leültök megbeszélni vagy szakitassz vele mert így nem mehet tovabb
2008. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg ültesd le és állítsd válaszút elé, mert hosszú távon csak fel fog emészteni téged így. Az hogy fáj neki kicsit szex után szerintem normális, az én barátnőm is meg tudja úgy szorongatni hogy fáj utánna picit.:P

Próbáld meg minél jobban kényeztetni az ágyban, hogy lássa a szextől nem kell félni. Hozd fel minél többször, mesélj malacvicceket, célozgass.

2008. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod egy lelkileg sérült ember,aki nem tud nyitott lenni feléd. Nagyon zárkozott és elutasító. Mindenben ilyen viselkedésű a párod,vagy csak a szexben? A leírtak alapján arra gondolok,hogy nem sok vidámság lehet közöttetek.
2008. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen biztos vagyok benne én is, hogy lelkileg sérült, ennek lehet milliárd oka. Nem hinném, hogy ezen tudnál segíteni, én is szakember segítségét ajánlom. Amúgy ez abszolút nem szégyen, több emberrel fordul elő, mint hinnéd. Ha hajthatatlan, akkor sajnos nincs mit tenni. Tudod-csak azon lehet segíteni, aki hagyja...
2008. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszadóknak az őszinte hozzászólásokat! A válaszokból merítve ötleteket kipróbálom aztán lesz ami lesz, majd aztán lépek tovább. Azért még szívesen várok hozzászólásokat! Köszi mindenkinek!
2008. nov. 4. 16:48
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!