Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valakinek a csiklója nem érzékeny és akárhogy, szájjal, kézzel izgatva sem lesz soha ott orgazmusa? Mert nekem nincs, csak kicsit csiklandós érzés, de ha magamnak csinálom sincsen, akkor nem érzékeny az a pontom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 11:54
 1/9 Srapnel ***** válasza:
100%

Úgy látszik, lehetséges, ám számtalan oka lehet.

Kevesebbet kell görcsölni rajta, többet kísérletezni és ha hosszú idő után sem oldódik meg a probléma, akkor érdemes felkeresni a nőgyógyászt, hogy a szervi okokat kizárd. Ha nincs szervi oka, akkor pszichológushoz kell fordulni.

2008. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a csiklódat ingerled? Most ne nézz hülyének, hogy ezt megkérdezem, de van aki nem találta meg pontosan. Mondjuk elöszőr én sem tudtam, hogy meg min kell érezni és élvezni, de aztán sokat gyakoroltam és rájöttem, hogy kell, hogy jó legyen.

Anatómiailag élvezned kell, hiszem a csikló számos idegvégződést tartalmaz! Képes vagy rá, vcsak még nemtudod hogyan.

2008. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen (bár valószínűleg ritka), nekem sem megy ilyen módon, kizárólag hüvelyi orgazmusom van.
2008. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, nekem hüvelyi orgazmusom sincs,kezd zavarni a dolog, vagyis hogy semmilyen sincs, pedig már 1 éve próbálkozunk. Milyen érzés a csiklói orgazmus?
2008. nov. 3. 12:47
 5/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Érthető, de feltételezve, hogy az anatómiáddal tisztában vagy (ha nem, akkor rajta, meg kell tanulni), csak az orvos/pszichológus jöhet számításba. Egyáltalán nem biztos, hogy nagy a baj, de biztos, ami biztos, meg kell nézetni. A hüvelyi orgazmus hiánya miatt kevésbé kell izgulni, a nők jelentős részének soha nincs olyan. Azt nem tudom, hogy hány éves vagy, de az lehet, hogy egyszerűen még nem vagy felkészült erre agyban.
2008. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már 28 éves vagyok, úgyhogy szerintem agyban elég érett.
2008. nov. 3. 14:09
 7/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Akkor nem sok maradt az orvoson de leginkább a (szexuál-)pszichológuson kívül. Ötleteket tudnánk adni, de használhatót, amit még te magad sem próbáltál volna, nem sok eséllyel. Talán annyi lehet még, hogy annyira szeretnél már orgazmust, hogy emiatt nem tudsz eljutni oda. Vagy félsz tőle. Te tudod, de egy szakember segítségével nagyobb eséllyel oldódik meg a probléma.
2008. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Én legelőször ... évesen(elég kicsi voltam) tökre felizgultam egy filmen,amin persze alig mutattak "valami t",és én elkezdtem a párnával úgy csinálni:P,először azt hittem,hogy ez tök jó meg minden,és az nap(este),kb. 3-4-szer is próbáltam ezt,aztán éreztem,ezt a "csiklói" orgazmust,nagyon jó volt,és azóta csináltam "rendszeresen".Szóval izgulj fel "nagyon",és próbálkozz egy kispárnával "úgy",jobb ötletem nincs,vagy menj el orvoshoz.
2008. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tehát 28 vagy és egy éve szexeltek, ha jól értettem és nincs semmien orgazmusod. Előtte lévő pasiknál sem volt? Csak azt ne mond, hogy 27 évesen kezted...

A kispárnássztorit meg szimplán nemértem...

2010. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!