Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a prosztata masszázs és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a prosztata masszázs és hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy minden fiu élvezi-e...
2008. nov. 3. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2008. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nekem nem tetszene, de nem kell ahhoz melegnek lenni, hogy valaki élvezze:


[link]


Én azt ajánlom, hogy hagyd a párod előtt egyszer ezt a cikket, olvassa el, aztán kérdezd meg, hogy van e kedve hozzá. Szerintem a legtöbb férfi akkor sem vallaná be, ha szeretné, hogyha komolyan rákérdezel, szóval ez csak akkor működne biztosan ha maximális a bizalom és nyitottság.

2008. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lizi31 válasza:

A neten találsz sok hasznos és haszontalan választ is. De ahogy én látom a prosztata masszázs két különálló részre bomlik le. A gyógy jellegű, és az erotikus masszázs kiegészítéseként.


Itt olvashatsz az erotikus jellegű prosztata masszázsról.

[link]

2013. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!