Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők/lányok biciklizés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok biciklizés közben mit éreznek? Jó érzés, izgató, vagy semmi különös? Van aki már elélvezett közben?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Jaj megint mekkora baromság...

Semmi extra nincs, arra gondolsz, hogy jaj de kényelmetlen fáj a segged és a lábad is begörcsöl. Meg hogy nincs pénzed kocsira :D pedig én szexmániás vagyok :DD

2008. nov. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha hiszitek ha nem, én már kipróbáltam, és tényleg el lehet így élvezni. Na nem mondom, munkás, de nem lehetetlen.

És igen, ez nem hüvelyi orgazmus, hanem csikló.

Csak engem nem látott így senki...

2008. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát sztem a lányok többsége azért biciklizik h eljusson vhová...pl boltba!:) s közbe nem is gondol ilyenekre!Semmi exrta nincs benne...amúgy a filmet én is láttam! jóóóóóóó :-P
2008. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hmm, én még sosem gondoltam erre így :D Régebben is sokat bringéztam, mostanság kevesebbet, se sosem éreztem kellemesnek, sőt mégha feszülősebb farmer voltg rajtam kifejezetten fájt, ahogy kidörzsöli, meg a popómat is ki szokta a törni az ülés és fáj, szóval nekem nincs benne semmi izgató :D
2008. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 alice_L ***** válasza:

Ez valami urban legend férfiak szamara, részemrol legfeljebb biciklizés utan érzek némi izomlazat a combomban.

Ha pedig valaki képes bicajozva ugy dorgoldzni mint ahogy a belinkelt videoban, az vészesen cikkcakkolva haladna.

2008. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem inkább nyomni szokta...rossz értelemben:D semmi különös..
2008. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!