Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Hogy lehet javítani? Nincs orgazmusom!

Figyelt kérdés
Teljesen be tudok nedvesedni, meg felizgulni szex elött, de egyszerüen nem élvezek el,sosincs orgazmusom.Próbálkoztam már maszturbálni is,de akkor sincs semmi eredmény.Miért?olyan rossz...és a barátomon is látom hogy felzaklatja.Hogy tudnék változtatni ezen?
2008. nov. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
kitartó maszturbálás.pl.este a fürdőkádban zuhanyrózsával nyomasd a nunira :) szépekre gondolva.ez beszokott jönni a lányoknak
2008. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg barátodat hogy izgassa a csiklódat szex közben ;)
2008. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok pontosan, és én sem tudom it tegyek...barátom mindent megtesz, denem sok eredménye van...:(
2008. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
amig magatoknak nem tudjátok mi a jo,a fiu honnan tudja? tessék magatokhoz nyulni,sürübben,és nem feladni
2008. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen zuhanyrózsás dolgokat azonnal felejtsd el, mert ettől csak még nehezebben fogsz eljutni a csúcsra a pároddal.

Teremts nyugodt hangulatot a szobádban, előtt fürödj meg jó forró vízben, hogy teljesen ellazulj. Maszti közben akár megnézhetsz egy igénye erotikus filmet is. Előrször csak finoman csináld, hogy ráhangolodj, majd ha már érzel valamit egy picit gyorsíts, és így tovább. Ha már nagyon ott vagy az orgazmus határán, akkor lehetsz igazán gyors, és sikerülni fog az orgazmu.

A következő maszti alkalmával már gyorsabban elfogod érni, és szépen megtanulod, mi játszódik le ilyenkor benned.

Petranova

2008. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!