Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan könyv, amely segíthe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan könyv, amely segíthet fejleszteni a szexualitást?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az erotikára, orgazmusra, vágyra. A neten rengeteg ezzel kapcsolatos könyvet találtam, de sajnos nem tudom eldönteni, melyik az ami valóban hasznos is. Valaki tud ajánlani jó könyvet, amelyet olvasott vagy csak jókat hallott róla.

Köszi


2008. nov. 2. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen sexuális torna könyvek elvileg könnyebben el tudsz vele menni a csúcsra.
2008. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a klasszikus: kama szutra.
2008. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

nekem van egy könyvem, aminek az a címe h "Szex kalauz nagyvárosi nőknek"

kiss Szex és New york-szerű, de szerintem nagyon szórakoztató és tele van tippekkel, pózokkal és hasonlókkal

2008. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orgazmus service, Kérdések és válaszok a szexről, Hétvégi szerelem. Nekem - többek között - ezek vannak meg, ezeket tudom ajánlani.
2008. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!