Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől fájt ennyire az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájt ennyire az utolsó anális szex?

Figyelt kérdés

Párommal már többször folytattunk anális szexet, elsőre sem fájt, én is nagyon élveztem.

Amikor utoljára megpróbáltuk, iszonyatosan fájt, pár mp után abba is hagytuk.

Lehet, hogy attól van, mert az utóbbi hetekben sokat volt szó a melegekről, akiket én nem tudok teljes mértékben elfogadni?

Barátnőim közül az egyiknek az anyja mesélte, hogy ahol dolgozott sürgősségin, ott is milyen anális szex folytán sérült emberekkel találkozott...


Tehát lehet ez a lelki oka?


2008. nov. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könnyen lehet ez az oka. Nem tudtál kellően ellazulni, ezért is fájt.

Petranova

2008. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

siman lehet lelki ok...ha maskor probaljatok negondolj ezekre es talan jo lessz...


Angi

2008. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy darabig most ne erőltessétek az anális szexet. Pároddal próbáljátok minél jobban romantikussá tenni az egymással töltött időt, hogy kellő képpen eltudj lazúlni, gyengéden símogatva, csókolgatva, becéző szavakat suttogva egymásnak. Nem kell egyből mindjárt a legrosszabra gondolni, hogy te is megsérűlhetsz.Sok gyengédséggel, egy kis sikosítóval nem történhet baj!
2008. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!