Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy még csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még csak egyszer szexeltem, de már most meghalok a szexért?

Figyelt kérdés

Augusztusban vesztettem el az akkori pasimmal, most 16 vagyok, most 2 hete összejöttem egy csávóval, és egyszerüen égek a vágytol, annyira kivánom a szexet h legszivesebben letépnék róla mindent! amugy az első nem volt jó de rossz sem! szinte egy napot is alig birok ki maszti nélkül! amugy barátommal még korainak tartom a szexet mivel 2 hét kevés idő hogy kiismerjók egymást...

Szerintetek ez normális? és mit tanácsoltok? mennyi időt várjak még vele?


2008. nov. 2. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
én már azelőtt akartam h csináltam volna,szóvel ez normális,szted a hormonok mit csinálnak?
2008. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
ez csak azt jelenti hogy jó nagy kúrógép leszel idővel:) (ha nem lesz eszed tűrtőztetni magad picit) amúgy természetes
2008. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta h nemtudom visszafogni magam, ha nemtudnám visszafogni magam már most lefeküdnék a barátommal, ennyit erről!!
2008. nov. 2. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Előbb is volt egy hasonló kérdés....

A szex jó dolog, tehát normális, hogy akarjuk.

Vonatkoztassunk el, a jó kaját szeretjük, normális, hogy minden nap eszünk....

Petranova

2008. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha védekeztek és felelősségteljesen csináljátok, akkor semmi rossz a szexben, sőt, ha égsz a vágytól akár lefeküdhetsz valakivel az első napon is (óvszer használata kötelező!). Örülj neki, hogy ennyire tetszik a szex, így sokkal kiegyensúlyozottabb életet fogsz élni. A legtöbb nőt félrenevelik, rossz korai tapasztalataik vannak, stb, stb és nem állnak túl pozitívan a szexhez, te jártál jobban. Jó szórakozást :)
2008. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2008. nov. 2. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis...mondjuk abban igazad van h 2het keves ahhoz h kiismerd...remelm mihamarabb osszejon...


Angi

2008. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Szerintem ha minél többet vársz, annál jobb lesz. Addig is maszti, maszti és maszti. Azzal csak magadnak teszel jót !!
2008. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!