Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Nem tudok elmenni, és barátomat ez zavarja, mint ahogy engem is.

Figyelt kérdés
Szinte minden második nap van szex már 2 hónapja, és én még egyszer sem mentem el, pedig barátom figyel rám, és töbször is abbahagyjuk pár másodpercre, hogy még ne menjen el, de mind hiába, mert én háromnegyedóra alatt sem tudok elmenni...(Vele voltam először nemi kapcsolatban)
2008. nov. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha folyamatosan ezen görcsölsz sosem fogod élvezni. engedd el magad, lazulj el, ne arra gondolj hogy megint nem fog sikerül.
2008. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
*sikerülni, bocs.
2008. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Tudod hányan szenvednek ezzel idősebb korban is?! Nagyon sokan! Ne add fel, talán sikerül "megtanulnod"! Az a fő hogy emiatt ne keseredjetek el és LAZÍSD EL magad, NE GÖRCSÖLJ ezen!
2008. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

a hosszadalmas előjáték... van aki már attól elmegy és utána teljesen elmúlnak a félelmek... én is ezzel a gondokkal küszködtem, egy nagyon rossz élmény miatt egyik barátom annak idején megerpszakolt úgy kellett lerugdosnom.. rá 2 évre kezdtem el élvezni. hála új barátomnak aki ugyanúgy figyel rám, mint rád a te barátod akivel 3 hónap ismeretség után feküdtem le.

Előtte 4 órás előjátékot kaptam... amikor úgy érezte h ellazultam, akkor kezdtünk neki... és nem lassan kezdtük mert úgy jobban fájt hanem szépen fokozatosan bentebb hatolva egyre gyorsan mozgatta magát... és ez nekem nagyon tetszett... nektek is ajánlok egy próbát megér, és a barátodnak is tetszeni fog hogy az a női ékességedet kényeztetheti a nyelvével^^---bocs ha kicsit elragadtattam magam^^

2008. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen természetes dolog és ahoz h a barátod és teis élveznni tudd közös erőfeszítésre van szükség mert ugyanis ez kitanulható türelemmel.

Először is kérd meg a barátodat hogy a hüvelyben keresse ki a "G foltot" felfogja ismerni mert más a tapontása, ha esetleg nem olvass utána.A férfinak az ujjával azt kell ingerelnie, de közben a csiklódat is van te vagy a barátod.Nem fog rögtön sikerülni de ne keseredj el ez fél évbe is eltelhet.egy idő után csiklóizgatás sem kell anéélkül is menni fog:) később létrejöhet egy úgynevezett női ejakuláció de nemkell megijedni meg zavarba jönni h jaj bepisiltem:)

szóval gyakorolni gyakorolni gyakorolni

addig a barátod elégítsen ki csiklóingerléssel.remélem segítettem

sok sikert:)szia

mindenkinek ezt válaszoltam:)

2008. nov. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)Eddig mindeggyik hasznosnak tűnt számomra:)
2008. nov. 2. 19:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!