Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azoknak tenyleg nem ajanlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak tenyleg nem ajanlott az analis szex, akiknek volt valaha vagy van aranyeruk? Miert?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Mert az aranyér értágulat,ami elrákosodhat ha nincs kezelve vagy elfertőződik.De ez fájdalommal és vérzéssel is jár,nagyon kelemetlen betegség.Egyébként az a lyuk nem arra való senkinek sem,nem túl higiénikus szexre használni.Az már más kérdés,hogy sokan szeretik.
2008. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Az aranyér a feszítés-erőltetés hatására növekedhet, vagy újabb keletkezik illetve könnyen berepedhet, vérezni kezd. A sérülés pedig könnyen elfertőződhet.

Nekem nincs előítéletem az anális szexszel kapcsolatban de az aranyér esetén valóban ellenjavallott.


Azért ez az ellenjavallat is sokmindentől függ. Ha valakinek van aranyere akkor valóban nem ajánlott. Ha nincs de volt akkor hajlama van rá. Ez esetben (szigorúan szerintem) gondolja át a dolgot. Ha a párjának nem nagyon vastag a szerszáma, ha ujjal szokta ott simogatni, tágítgatni, ha sok sikosítót hasznlnak és a próbálkozás nem okoz fájdalmat, illetve nem akarják napi gyakorlattá tenni – akkor próbálják ki. :)

2008. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!