Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az orális sexet 2 perc alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális sexet 2 perc alatt ki lehet élvezni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel mikor pettingelünk és mikor bekapja a péniszem 2 perc múlva abba hadja letörölni az előnedvet a makkomról,de mikor újra elkezdi csodálkozik ha nem élvezem mert mindig abba hadja és nála ez a ki fogás jön elő hogy ha nem hallom hogy élvezed akkor minek csináljam??!!!?
2008. okt. 31. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
hát ha neki az kell hogy fokozottabban lihegj vagy nyögj add meg neki...
2008. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hiába lihegek mint egy kutya meg nyögök ha 2 perc múlva abba hadja és utána még ő van meg sértődve.:(:(
2008. okt. 31. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány szereti ám az orális szexet... vagyishogy ők szeretik ha ők kapják :P de nem biztos hogy a pasinak is ugyanazt tudják nyújtani. Mindegy, mndd el neki, hogy neked kicsit több kell, hogy élvezni tudd. Szerintem ez részben megoldaná a problémát, ha átbeszélnétek. Mert szerintem az orálszex nagyon is fontos dolog. Úgyhogy sok sikert. ;)
2008. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oks köszi:D. De ma is volt ilyen és mondtam neki hogy én ien kis ideig nem tudom élvezni és ő azt mondta jo akkor keressek mást ! Apropó ma mondtam neki hogy ne legyen ebből veszekedés nem lesz soha petting de ő azt mondta hogy akarja mármint hogy én is kielégítsem meg hogy ő is de akkor nem tudom hogy hol lehet e probléma.:S
2008. okt. 31. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad, hogy több ideig csinálja, erre ő megmondta a frankót, hogy keress mást. Tehát nem akarja 2 percnél tovább csinálni. Vagy beletörődsz vagy tovább nyúzod. Megszoksz vagy megszöksz. De a könyörgöm ne írd le mégegyszer, hogy hadja, mert ez fizikailag fáj, ha olvasom, inkább hagyja.
2008. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
OksXD ! De ha nem szeretné tovább csinálni mint 2 perc akkor minek kezdi el? Mert ő elkezdi nyalogatni meg szopogatni és én élvezem de 2-3perc múlva meg áll letörli az elő nedvet majd folytassa tovább és utána egy pár másodperc múlva abba hagyja és csodálkozik ha nem tudom élvezni!!!
2008. okt. 31. 23:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Folytassa: folytatja. Kérlek:D Próbálj erről komolyan beszélgetni, lehet, hogy elfárad, akkor kicsit hagyja, nyál (vagy síkosító) és kézzel, majd folytathatja szájjal.
2008. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól van bocsi a helyes írásért:D és kösz mindenkinek a válaszokat és a nyelvtan órát XD :D :):)
2008. okt. 31. 23:55
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Minek tisztogatja? piszkos a szája? ne undorodjon már ennyire, lol...
2008. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval. Végezd ez az iskolát, figyelj nyelvtanórán, olvass sokat, DOBD KI A PICSÁT (mert ez az), és keress egy normális nőt ÉRETTSÉGI UTÁN!
2008. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!