Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy mióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy mióta fogamzásgátlót szedek, és így nem gumival csináljuk, sokkal-sokkal jobb a szex, és jobban is kívánom?

Figyelt kérdés
Konkrétan mik azok amiket jobbnak érzek? Pl gondolok ilyenekre h nem vagyok feszült az miatt h a gumi kiszakadhat, vagy a hüvelyben az idegvégződések? Nektek milyen érzés? Miket éreztek másnak?
2008. okt. 31. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki ,sok nőnél a fog.gátló pont a fordítotját vltja ki (csökken a libidó), sajnos ezzel én is így vagyok, de persze sokkal jobb mint gumival,mert igy jobban érezzük a párunkat és nekem még az is jó mikor belémélvez és mondjuk nem a gumiba :)
2008. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor örülök ennek :) De tényleg, eddig nem élveztem annyira, és szinte alig kívántam.. olyan muszály dolog kezdett lenni, meg mindig féltem, hogy mennyire biztonságos az óvszer és lehet pszcihikai okok miatt volt. Ezért is érdekel, hogy másoknál mi történt a "váltáskor"
2008. okt. 31. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is sokkal felszabadultabb lett a szex, hiszen már nem kellett bajlódni a gumival. A guminélkül jobban érezem a párom, ezáltal nagyon könnyen el is megyek.

Petranova

2008. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Ostobaság, hogy a fogamzásgátló tabletta sokszor csökkenti a libidót. Nagyon, nagyon ritkán van olyan, hogy a szexuális éhség csökkenése a fogamzásgátló tablettára vezethető vissza.

Sok nő nem veszi észre, hogy valami más megváltozott a kapcsolatában, vagy kihültek a vágyak és rákeni a tabira, szomorú helyzet, viszont amit te tapasztalsz az természetes. A legtöbb nő jobban kívánja a szexet, mert nincs kockázat és az óvszer puszta jelenléte is sokakat zavar.

2008. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!