Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs olyan, hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs olyan, hogy egyszer vége van az orgazmusnak?

Figyelt kérdés

elég kétértelű let a kérdésem de ha a párom izgat, illetve a csiklómat izgatja akkor egyszerűen amig nem hagyja abba addig élvezek:$ nagyon jo érzés meg nem is akanék változtatni rajta scak kiváncsi lenék hogy van e olyan:D

(amugy mindig kérdezni hogy birom e még és már sikitok a gyönyörtől és a legjobb érzés hogy nem lépem át a határt ahonan már szenvedés lenne mert figyel rám hanem csak táncolok a határ élén:D)


2008. okt. 31. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nevezik multiorgazmusnak, amely nagyon hasonlít a sorozatos orgazmushoz, de ott megszakítva jönnek az orgazmusok.

Petranova

2008. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Beszarás...éééééén most nagyon nagyon nagyon nagyon irigyellek! És igen, jól írta az 1. válaszadó...

Engedd meg h gratuláljak :D

2008. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

nekemis ilyen..:D

olyan mintha nemlenne vége..:D:D

2008. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok és köszönöm a választ is:D
2008. okt. 31. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szerencsés vagy! Ugyanis a multiorgazmus - általában - a 30 feletti nőkre jellemző. (Csak gondolom, hogy te ettől fiatalabb vagy!) Nekem soha nem volt gond a libidómmal, de olyan 33-34 éves lehettem, mikor ugyanígy éreztem, mint te.(Szinte azt hittem, belehalok, ha tovább folytatja.) Már meg voltam ijedve, hogy valami "gond" van velem, akkor olvastam erről bővebben. És most már örülni tudok neki.
2008. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát..még meg sem közelitem a 30at..18 vok:$
2008. okt. 31. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Hölgyek, akit érdekel a téma, az szerezze be mindenképp a "Gyógyító Szerelem - Titkos kínai tanítások a nő szexuális energiájának gondozásához, fejlesztéséhez, finomításához" című könyvet.

Hogy éred el ezt az állapotot? Teszel-e valamit ennek érdekében (a legeslegkisebb dologra is kíváncsi vagyok, legyen testi vagy lelki)?

2008. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogy hogyan érem el? hát igazábol én semmit nem teszek csak átadom magam a gyönyörnek és 10000%ig megbizom a páromban,aki minden ugy és addig csinál amig nekem élvezetes:D lelkiekben pedig..hát most leszünk vasárnap 4honaposak de már nagyon rég ismerjük egymást és borzasztóan szerelemesek vagyunk
2008. nov. 1. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ott ájuldoznék melletted,úgy felizgatna a dolog.

Szerintem ritka kincs birtokában vagy,légy hálás érte,legyél nagyon jó mindenkihez.

2009. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jutalomból vennék neked egy hatalmas szőrmebundát.
2021. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!