Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az, hogy megengedi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az, hogy megengedi néha, hogy odanyúljak a puncijához, néha meg nem? Nem biztos a dolgában? Nem bizik bennem? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős? Volt már fiuval?

Ha még te vagy az első, esetleg csak nem biztos benne, hogy tetszeni fog neked minden (illat, nedvesség, szőr...stb)

2008. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elsö vagyok neki
2008. okt. 31. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy baj van. Lehet hogy épp akkor nem kívánja azt, vagy esetleg valami lelki problémája van. Erőltetni semmiképp ne, szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg,biztos segít, és az ilyen nem ciki egyáltalán, ez hozzátartozik a kapcsolathoz.
2008. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
hány évesek vagytok?
2008. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 évesek
2008. okt. 31. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azert van ez igy,mert mikor nem erzi magat kivanatosnak odalent,akkor nem nagyon szeretne,hogy odanyulj,nemhogy csalodsz vagy ilyenek.En is igy vagyok,mikor kezdek odalent borostasodni,mindig kicsit feszelyezve erzem magam.
2008. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Öcsi, a nőket sajnos még senkinek nem sikerült megérteni, ilyenekre ne is keress választ.
2008. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
lehet h egyszerűen azokban a napokban menstruált...
2008. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!