Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legextrémebb szexuális élménye, hol történt?

Figyelt kérdés
A pasiknak mi jön be a szexszel kapcsolatban?
2008. okt. 31. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Anyáddal egy vödör takonyban...
2008. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
most minek teszel fel ilyen kérdést? ugyis törlik..
2008. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
a fiúk szeretik a lebukás veszélyét, ahol megláthatják öket.Pl este egy parkban egy padon vagy egy kis utcában ahová nem mennek be sokan, egy liftbe.Nekem megvolt a parkos, és a disco melett volt egy rét, és ott.Búzamezö is izgi,mikor még nincs learatva.;)
2008. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A barátommal nekem az első volt egy erdőben az autóban :)
2008. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mi a szülők ágyában miközben az ablakban voltak és simán beláthattak, meg a konyha melletti szobában nyitott ajtónál. Nem vmi extrémek, de én még kezdő vagyok :)
2008. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy csónakban a dúnán:D
2008. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a moziban, a Shrek 3 közben :) a leghátsó sorban, nem vett észre senki, mjuk összesen vagy 10-15 ember volt a teremben:)
2008. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Részemről: a Várszínház melletti sikátorban. Igaz, hogy sötétben :)

vagy amin utólag rengeteget röhögünk: Kocsiban nappal, miközben két nyanya a mellettünk parkoló autót kaparta ki a hóból.

Azt azért megjegyezném, mi voltunk ott előbb :D

2008. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe jutott még egy!

Übereli a nyanyásat is:

Valami erdőfélében, ahol sok a kiránduló, egy kereszteződésben történt, nem tértünk le az útról, csak 3-4 métert, így tulképp az út szélén voltunk.

Épp, hogy kitöröltem magam és felhúztam a gatyám, máris előbukkant egy család, dédi, kiskutya, karonülő gyerek, stb. kb tizen.

Mi meg ott álltunk a fánál a fűben és néztünk bután. Ha két perccel korábban érnek oda... Hajjaj, de szép is volt :D

2008. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Konyhában a földön, a szülők az emeleten.... autómosó szinte alap (persze full mosást kell kérni (a kocsira :D)), sátorozás, mellettünk másik sátor, reggel csak sűrű mosolygás, késő este hazafelé a vonaton, ésatöbbi :-P Hejj, beszép fiatalévek
2008. nov. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!