Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányszor "tud" elmenni a fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor "tud" elmenni a fiu egy aktus alatt?

Figyelt kérdés
az nagyon gáz hogy én többször mindjuk 3x 4x megyek el mig öü max2x?..(lány vok)
2008. okt. 29. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nevezünk aktusnak? Egy fiú egyszer megy el, ez behatárol egy fejezetet. Aztán éltre lehet kelteni a szexuális tevékenység megszakítása nélkül is, ez még egy aktusnak számít?
2008. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 1x a végén...

igen mi többször eltudunk menni de, nézd vannak olyan nők akik nem tudnak elmenni:S:S míg tudják hogy, a párjuk kielégült...

2008. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom h egy fiú többször is eltud, de nagyon ritka, nekem egész közeli ember mondta, de tényleg nagyon ritkának számít szerintem, a normális az, ha a fiú a végén megy el egyszer, aztán pár perc és mehet a köv menet.
2008. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát a párom elmegy egyszer még az elején kb 6 per után meg a végén is:D
2008. okt. 29. 21:56
 5/11 anonim válasza:
69%
Szia Kiscsaj! Egyaltaln nem gaz ha te tobbszoror is elmesz,sot normalis a nok kepesek tobbszoros orgazmusra de ez egyed fuggo is! Nekem ferfi letemre 3 volt a maximum 3ora megszakitatlan szex alatt a vegen meg volt egy kb 20 perces oralis szex is a lany reszerol de igy se jott ossze a 4. nekem, szalszeritem max 3, de lhet,h orankent 1. ;)
2008. okt. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem a párod kamuzik....Ha csak nem órákig csináljátok, ami nem igazán lehet.... A férfiak egyszer mennek el, szerintem.
2008. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát én bizti vok benne h nem kamuzik..és igen van mikor órákig csinááljuk:D köszönöm a választ (a kedves kiscsajosat) nagyon teccet és segitett:D
2008. okt. 30. 10:37
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nehogy azt mond, hogy 2-3 órán keresztül sexeltek,na ez az amit nem hiszek el, duma!!!Egy nőne sem esik jól folyamatosan csinálni...
2008. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
eltud egy pali menni többször, nekem tényleg egész közeli ember mondta aki nem kamuzna, és elmondta h úgy ment el h cucc nem jött nem is lankadt le, nyilván nem volt olyan intenzív, de utána egyből folytathatta.nyugodtan utána lehet keresni azért mert vkivel nem történik meg nem kell rögtön azt mondani h ilyen nincs. csak nyilván rettentő ritka, de szexologus vagy ilyesmi biztos tudná h hogymegy ez
2008. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a volt pasim kb elöször elment 5 perc után utána még kétszer a 40 perces aktus alatt, de ha kevesebb idö volt akkornis kétszer mindig, és én is kétszer megyek el nagy általánosságban.
2008. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!