Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ravenni, avagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ravenni, avagy annyira felizgatni, hogy ravegye magat a csaj?

Figyelt kérdés
Hogyan es mikent csinaljam, hogy a baratnomet felizgassam szexualisan annyira h kivanja a szexet .. no persze ugy h jo legyen neki is s ha lehet nekem is, node ugy h tuti ne tasztison el ;) H errezze h ez neki nagyon jo.. es o ezt akarja ... Hol es mit csinaljak ? :D ( szuz csajrol van szo, s mielott bevagna vki a kor kerdest, eleg idosek vagyunk, s egymast is szeretjuk , s mar jo ideje jarunk ;) )
2008. okt. 29. 16:35
 1/7 A kérdező kommentje:
ja s ugy h ne tiltakozzon
2008. okt. 29. 17:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj senkit rávenni a sexre, tuti nem lesz jó neki, majd ha úgy érzi akar jeleket fog adni, lehet pettingelni is nem kell dugni
2008. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mar sok petting van ,s o is akarna csak fel a szextol.. s mar nagyon reg egyutt vagyunk , a nagyon reg az tobb mint 2 evet jelent , s mar petting is volt , s gondoltam h talan a nem teljes felizgatas teszi azt h annyira feljen... s gondoltam h talan ha fel lenne teljesen izgulva talan nem felne annyira... s konyebben ra tudna venni magat ...
2008. okt. 29. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki h próbáljátok meg, ha fáj neki vagy nem esik jól abbahagyod, és folytatjátok úgy h neki jó legyen:)
2008. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

izgasd a csikloját ujjazd ovatosan,sugd a fülébe hogy szereted és kivánod mindig veleakarsz lenni.és talán még aszt is mond hogy milyen jó puncia van(nálam ez bejön).

és ezzekel teljes a siker

2008. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
becésgesd,csokold simogasd mindehol sokat,nyugtasd meg h vigyázol rá,h gyengéd leszel.érezze h rád bizhatja magát!mond neki h szereted és h vele szeretnél lenni.és h örömet szeretnél okozni:)
2008. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felizgulásnak és a félelemnek semmi köze egymáshoz.....én mikor elöszőr voltam a barátommal nagyon kivántam..de amint belémhatolt már csak a félelem maradt:D Sztem csak az tudja legyőzni, ha biztos lesz magában , hogy veled akarja az elsőt...és biztos benne hogy nagyon szereted és várnál is még rá...ez nagyon lelki dolog!!!
2008. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!