Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal már 2 alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal már 2 alkalommal le szerettem volna feküdni, de mindig csak az előjátékig jutottunk. Felül nekem nem jó, ha ő van felül neki nem jó. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Volt petting, de nem áll fel neki teljesen :S..azt mondja nem az én hibám, mindent jól csinálok (még szájjal is kényeztettem)..de én magam okolom =(...mire odajutnánk, hogy berakja azt mondja megint nem jó :S...mikor én vagyok felül, minden rendben- az ő részéről..csak hogy nekem úgy fáj mivel még szűz vagyok (neki pedig elég méretes,vastag a farka).ha ő kerül felülre...nincs annyira felizgulva, vagy nemtudom =(...mit tehetnék még ennek az érdekébe hogy sikerüljön..mert mind2-en nagyon szeretnénk már a dolgot!! pls segítsetek.
2008. okt. 29. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: Mind2-en szűzek vagytok? Mert ha igen akkor valszeg azért nem áll fel a barátodnak, mert izgul és fél h most mi lesz. Nyugtasd meg ilyenkor, legyél vele türelmes. Ha nem szűz akkor is lehet izgul. neked meg rengeteg pettinget ajánlok. Sokáig csináljátok, hangolódj rá a dologra és akkor be fog férni. először 1 majd 2 ujjal csináljátok!! ha már 2 is fájdalom mentes akkor próbálkozzatok.
2008. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy nem csak ez a két pozitúra van... Pl. lefekszel az ágyra, úgy, hogy a feneked az ágy szélénél van, ő pedig letérdel az ágy elé. Vagy kutya-pózban is próbálkozhattok, bár ha szűz vagy, az nem biztos, hogy nagyon jó lenne.
2008. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
első alkalomra a miszionárus póz a legjobb
2008. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg több pozíciót, majd csak találtok olyat, amelyik mindkettőtöknek jó lesz. Pl: feküdj hasra, ő meg rád , vagy ha felül vagy, próbálj megfordulni, hogy ő a hátadat lássa, vagy próbáljátok széken, vagy feküdj az oldaladra és hajlítsd előre a térdeidet ő pedig ugyan így feküdjön mögéd (ez az ún.77-es). Szerintem olyan pozíciót kellene találnotok, ahol neked az lenne a jó ha nem tudna teljesen belédhatolni, mert ahogy írtad ha te vagy felul akkor neked fáj ez pedig éppen azért van, mert ennél a pozíciónál bizony teljesen belédhatol.
2008. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem!! ő már nem szűz.. Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!!!!!
2008. okt. 29. 16:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!