Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek, csajok, izgatna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, csajok, izgatna, ha férfi partnereteket felcsatolhatóval szexualizálhatnátok?

Figyelt kérdés

Próbáltad már, illetve, kipróbálnád?

Domináns a beállítottságod vagy csupán érdekességből izgatja fantáziád?

Ha párodat izgatja elítélnéd, netán megvetnéd vagy tolerálnád? Melegnek tartanád vagy csupán kíváncsinak?

Kevésbé lenne férfias a szemedben, ha felvetné az ötletet, hogy egy felcsatolhatóval Te dugd meg őt?



2018. ápr. 4. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

A barátomra férfiként nézek, és nem egy hímringyóként.

2018. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokszor volt már ilyen kérdés itt.

Ismét csak azt tudom mondani, ha valóban szerelemmel teljes, őszinte, örömökkel teli, élvezetes a kapcsolat, akkor nagyon sok mindent kibír, nagyon sok mindent tolerál az ember.

A perverzió pedig olyan akár az igazság, szubjektív. Nem lehet konkrétan meghízni a határvonalat, hiszen mindenkinél máshol vannak. Egy jó párkapcsolatban meglehet beszélni mindent. Amely ötletek mindkét félnek megfelelnek azt meglehet valósítani. A szobán kívül pedig (szinte) senkinek semmi köze a bent történtekhez. (természetesen, a lelki és/vagy testi bántalmazás, amely nem kölcsönös alapon történik, az más kérdés)

Igen, mi ezt is kipróbáltuk, és mindkettőnket izgató játéknak számít. Nem ez határozza meg szexuális életünket, nem egy mindennapos esemény, de olykor kellemes, izgalmas pillanatokat visz életünkbe. A hétköznapjainkban ettől a nő nem lesz kevésbé nőies, a férfi kevésbé férfias.

2018. ápr. 4. 14:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Érdekelne, mások miként látják ezt, mennyien próbálták?
2018. ápr. 4. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

1. Válaszoló:


Sajnos elég sok lett pedig a hìngyó, akik azt akarják, hogy seggbe tolják őket felcsatolhatóssal.


Ez van.

2018. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem értek egyet azzal sem, hogy ettől valaki hímringyó lenne, de a kérdezővel sem, amikor azt írja, hogy ... nem tudom ídézni, hogy egy őszinte kapcsolatban az ember nagyon sokat kibír. Szerintem a szexualitásban nem kellene semmit "kibírni". Szeretem a kedvesem, de ez nem zsarolóok, nem csinálnék a kedvéért olyat, amit nem élvezek, csak kibírom. Fordítva én sem akarnék ilyet tőle.

Én szeretek dominálni, és egy pillanatra átfutott rajtam, hogy lehet hogy kipróbálnám, de ha jobban belegondolok, nekem ez külön fizikai élvezetet nem nyújtana, mert nincs péniszem, csak egy felcsatolhatós dildóm lenne. Úgyhogy szerintem nagyon hamar meg is unnám.


20/L

2018. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem próbálná ki egyikünk sem az anált. Elég undorítónak tartjuk
2018. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
kedves 5-ős a szopásnál se ér semmi, akkor azt is meguntad nagyon hamar? és van olyan felcsatolhatós ami téged is izgat.
2018. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Rengeteg mindent elnézek a szerelmemnek, de ez egy olyan dolog amire reflexből nemet mondanék, ha pedig rám akarná erőltetni akkor egy idő után ez erősen szakító ok lenne. Az hogy szerelmes vagyok valakibe, nem jogosítja fel, hogy olyan dokat erőltessen rám, amiket én nem akarok. Nincsenek ilyen hajlamaim, sohasem lesznek, és szerintem ezzel nagyon sok másik nő is így van.
2018. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Én szoktam. Házasok vagyunk több év együttélés után. Nincs semmi probléma. Ugyanúgy férfinak tekintem, csak olyankor teljesen az enyém. Kicsit a birtoklásról is szól nálam.
2018. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Megértem azokat, akik szemében nem férfi, akik elítélik, de mennyivel jobb az olyan párkapcsolat ahol tolerálják egymás vágyait! Nem elviseli, eltűri az ember a párja rigolyáit, hanem cinkosa lesz benne.

Mi is kipróbáltuk már a férfi análszexet. Miért ne lehetne kíváncsi erre is egy szexuális fantáziával bíró férfi? Ha engem kérhet férfi análszexre, akkor ő, miért ne próbálhatná ki a másik szerepet.

Az butaság, hogy csak olyannal kényeztetem páromat, ami nekem is okoz fizikai élvezetet! Számtalan játék van a szexben, amit csak egyik fél élvez fizikálisan a partnere inkább csak vizuálisan, ill. passzív fizikai élvezettel (tapintással, orálisan, stb.).

Ha a nőt elégíti ki férfi vibrátorral, dildoval, akkor az nem okoz élvezetet mindkettőjüknek?

Mennyien oda vannak a Szürke ötven árnyalata könyvekért, filmekért. (én spec, nem tartozom közéjük) Azokban a játékokban sem kölcsönös a fizikai élvezet.

Komoly szexuális kultúrával, főként, ha fantáziával is társul, sok mindent ki lehet próbálni, nagyon sok mindent lehet élvezni partnerünkkel!

Amit pedig, mi nem szeretünk, nem kell elítélni, másnak még lehet kellemes.


Mellesleg, kedves kritikus nőtársaim! Ha ilyen maradi, földhözragadt a gondolkodásotok, illetve támadó a hozzáállásotok, nagy az esélye, soha nem is meri párotok elmondani nektek őszintén vágyait, álmait, inkább magába fojtja.

47N

2018. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!