Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Felizgul aztán elmúlik kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgul aztán elmúlik kis idő után, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel ha együtt akarunk lenni akkor nagy valószínűséggel úgy alakul az egész hogy felizgulunk mind a ketten neki meg elmúlik kis idő után! (De ő azt mondja hogy mindent jól csinálok és hogy ő sem tudja miért van ez) Én voltam neki az első pár hónapja!Nekem ő kb. a 10edik lehet de még soha senkivel nem jártam így! Mitől lehet ez?Én már tanácstalan vagyok!Segítsetek (inkább csajok válaszaira lennék kíváncsi!) Köszönöm
2008. okt. 29. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok,akkor pedig biztos nem izgult fel eléggé,de az is baj ha nem lazítja el magát vmiért feszeng,vagy ideges.szerintem izgasd tovább és hagyd hogy jobban ráhangolódjon a dolgokra.
2008. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is csaj vagyok;) egyet értek az elöttem szólóval. izgasd tovább, nem kell rögtön annyira a lényegre térni nagyon sokat jelent az elöjáték föleg a nö számára. azt ajánlom izgasd addig mig olyan nedves nem lezs hogy már a combjai is "csúsznak" töle;) akkor garantált a siker
2008. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

De amikor már nem kíván esetleg mert valami miatt elmúlik utána fel fog tudni izgulni még? Olyankor csináljam tovább?

valami jó tipp amire begerjedhet ezek után?

2008. okt. 29. 19:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!