Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz vagyok, barátnőm már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, barátnőm már nem az, próbálkoztunk a szexszel, de elég gátlásos vagyok. Ő mondja, hogy nincs okom rá és el is fogadom , de ez nem olyan könnyű, mert amikor felvenném az óvszert lelankad. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

De elötte pedig végig merev állapotban van...


Komoly válaszokat pls


2008. okt. 29. 00:21
 1/10 anonim válasza:
19%
a probléma nem tom mi lehet de ha ez a helyzet akkor gumi nélkül kellene megpróbálnod. A b.nőd meg szedjen tablettát!
2008. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
éljen éljen!köszönjük ezt a remek hozzászólást ... így lehet a legklasszab fertőzéseket összeszedni...guminélkül fejest bele a közepébe mindjárt azaz...brávo
2008. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
túlságosan meg akarsz felelni a barátnődnek, de ne te akard felrakni, legyen hosszabb az előjáték és a barátnőd húzza fel így több esélyed van, és nyugtasd meg hogy nem miatta van csak nagyon meg akarsz felelni...
2008. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok férfi van, akinek gumiban nem megy. Én is közéjük tartozom. Rohadt szar dolog, baromi nagy szívás. Erre nem tudok mit mondani. Ha gumival nem megy, akkor valóban csak nélküle, vagy sehogy.
2008. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a barátomnak is ez volt a baja, hosszas előjáték után is... a gátlásait ugy győzte le hogy sex előtt ivott 1 kis alkoholt. Tudom, hogy most le fognak szavazni, de hidd el a gátlásaidat csak így tudod legyőzni, vagy megprobálod magadtól:)

Remélem tudtam 1 kicsit segíteni.

2008. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszadóval értek egyet.Csak nem szabad annyit inni,hogy amiatt ne menjen:DLe lehet vetkőzni ezeket a gátlásokat.Ismerős a helyzet...próbálkozni kell.De persze ha mindig mindent ugyanúgy csinálsz ugyanaz az eredmény fog kijönni.----plána ha rosszul:D
2008. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak sem megy gumiban. Ő is lelankad az esetek nagy részében mire felhúznánk, és az aktust sem élvezi annyira:( Ezért én inkább gyógyszert szedek. Talán segít ha előre kibontjátok a gumit, hogy azzal sem kell bíbelődni. Próbálja a párod felhúzni, az mégis talán erotikusabb mintha magadnak csinálnád. Esetleg próbálhatsz óvszervben maszturbálni, hogy hozzászokj és könnyebb legyen ha élesben megy a dolog.

Remélem tudtam segíteni!

2008. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg gumi nélkül sem menne, mert ideges és ahogy mondtad gátlásos is. Megoldás lehet az ital is, de hosszú távon nem kifizetődő. Én is ilyen félénk voltam anno, úgy tudtuk ezt legyőzni, hogy esténként csak úgy szimplán meztelen összebújtunk, de nem történt semmi, mindig volt fényforrás, tehát nem vaksötétben történt, előbb utóbb hozzászokik az ember. Csak légy vele nagyon-nagyon türelmes,ez a legfontosabb.

Sok szerencsét

Square

2008. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyanez volt a helyzet, baránőm már nem, én még szűz. (utólag mondta hogy még ő érezte szarul magát, hogy nem együtt veszítjük el) Én is paráztam, bár volt bennem kis alkohol. óvszer fel még úgy ahogy, majd action, és nem ment be. Itt kicsit letörtem, de szerencsére volt olyan kitartó hogy rámpattant, elkezdte csak a puncijával simogatni a péniszem rajta óvszer, így újra életrekeltem az ingerektől meg a látványától, és összejött a dolog. Ennek ellenére még azt mondom nem volt valami jó, dehát az elsőn túl kell esni. Hidd el egyre jobbak lesztek. Hajrá,és tényleg nem kell izgulni.
2008. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget esetek nagy %- ban sokat segítő választ kaptam sokat segítettetek.
2008. okt. 31. 13:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!