Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 2.-3. alkalomnál is fájni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2.-3. alkalomnál is fájni fog? Melyik póz amelyik nem fáj és mindketten élvezzük?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a misszionárius.az elvileg nem fáj neked sem és neki sem. de ha mégis fáj neked,ott nem a pózzal van a gond sztem:S
2008. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy légy te felül. Úgy te tudod irányitani, hogy mikor és mennyire hatoljon beléd. Azt nem lehet egyértelműen megmondani, hogy hanyadik alkalomtól nem fog fájni, mivel egyénfüggő. Nekem például az első se fájt, de azt hiszem ritka a szerencsém:)
2008. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Van akinek csak a 10-15. alkalommal lesz élvezetes, addigra tágul ki eléggé, szokja meg az új érzést. Én is a szerencsések táborát erősítem és nekem sem fájt az első sem. Igaz előtte sokat pettingeltünk, ujjazott a párom. De ne félj lehet hogy már a 2., 3. alkalom sem fog fájni.
2008. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

10-15. alkalommal meg a szart -.-

Ha kellőképp fel vagy izgulva és mindent jól csináltok akkor kicsi az esélye annak, hogy fájni fog, akár az első alkalommal is. Nincs elég előjáték, nem törődik veled a fiú, ez lehet a probléma, nem a póz.

2008. okt. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval nem értek egyet. Van akinek a törődés ellenére is fáj, mindenki máshogy van vele. Próbáljátok meg hogy a fiú lassan hatol be, ez beválhat. És persze legyen mindig elég előjáték:)
2008. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Összesen mindig körübelül 1-másfél órát szoktunk pettingelni.Most volt az első alkalom és eléggé fájt.Már egy másik kérdésemben feltettem a kérdést, hogy ha nem véreztem akkor átszakadt-e a szüzhártyám és mindeki azt irta, hogy igen.De akkor mért fájt?Eléggé kivoltam tágulva és óvatos is volt a barátom.1 bizonyos pontnál fájt mindig.Nem értem :S
2008. okt. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!