Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex vagy kockulás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex vagy kockulás?

Figyelt kérdés
A kockulás alatt főleg a számítógépes játékok, vagy a konzolos verziót értem.
2018. márc. 20. 22:07
1 2 3
 1/23 RRR ***** válasza:
SZEX!!
2018. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szex egyértelműen, bár sosem voltam egy kocka-típus, így még inkább egyértelműbbé teszi a kérdést.
2018. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szex 😁
2018. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Engem valahogy nem kötnek le ezek a játékok. A szexre szavazok tehát
2018. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Csakis a kockulás!!!!!!!!!!!!


:D

2018. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig sem gondolkodtam a kérdésen, szex :D (pedig aktívan gamelek ám xD)
2018. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Amikor még szingli voltam, állandóan recskáztam, amióta van barátnőm azóta viszont egyre többet kockulok, mondjuk előtte is nagy gamer voltam. Talán azért van ez, mert kései szűz voltam?
2018. márc. 20. 22:18
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az lenne az oka. Szerintem csak szimplán ki vannak elégítve az ilyesfajta igényeid, ezért van hogy többet kockulsz azóta.

Nekem anno ha volt barátnőm, egyáltalán nem kötött le a játék. Ha nem volt akkor toltam ezerrel. Most azon a szinten vagyok, hogy se barátnő de nem is kockulok :D

2018. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt nagyon setét gamer korszakom (ismertebb játék, EU top3 ranglista xD) de már hál istennek kigyógyultam :-D Már csak koca (casual) vagyok. x-D


Lényeg: Mindég is SZEX>>>Kockulás ^_^

2018. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nem .


azért van mert van nőd,és az egyik oldal ki van elégítve.Ergo ha lett szex,a többire dologra koncentrálsz,pölö,hogy heartstonban meglegyen illidan meg arthas egy pakliban:D

2018. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!