Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúkat mennyire zavarja, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire zavarja, ha a barátnőjének csúnya melle van?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a barátomat, de ő azért ad a külsőségekre...

kíváncsi vagyok hogy ha szexre kerül a sor és meztelenül lát mit fog szólni a melleimhez... mert én borzasztóan elégedetlen vagyok velük

akár ronthat a szex minőségén is? úgy értem, hogy egy formás, nagy mellű nővel a pasik biztos jobban élvezik a szeretkezést.

nyugtassatok meg :(((


2008. okt. 28. 19:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

meg hát a pasik szeretnek gyönyörködni egy nő testén nem?

hát neki nem lesz miben gyönyörködnie...

....:S tényleg nagyon parázok :(

2008. okt. 28. 19:24
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párod szeret akárhogy is ad a külsőségekre nem fogja zavarni, nekem sincs nagy mellem, és a páromnak így tetszik
2008. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sincs még az a szép telt nőies mellem. De párom elfogad így tudja 1-2 év és már teljesen teljes lesz :D:D

Meg amúgy is szex alatt nem a melled fogja izgatni igazán...:D:D:)

2008. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris mi neked a csúnya?

Attól még,hogy kicsi,attól még nem lehet csúnya :s

Nekem is kis mellem van,és megjegyzem tényleg elég kicsi 16 évesen,de a barátomat sohasem zavarta.Mindig azt mondja,hogy sokkal jobb a kicsi formás,mint a nagy lógós.Pedig nekem egy teljesen normális méretű és formájú mell teljesen megfelelne :(

Nah mindegy :D A lényeg,hogy ha a barátod szeret,akkor nem fogja érdekelni,hogy mekkora a melled,nah meg hogy hogy néz ki.Én nagyon sokára engedtem csak,hogy levegye a melltartómat,főleg mivel szivacsos melltartót hordok,ami optikailag nagyobb mellet varázsol.De miután levettem,megkönnyebbülés volt.Még néha most is parázok,és ha nagyon világos van,néha még most is takarom,de ez meg már az én hisztim :) Hidd el,ha a barátod le akar veled majd feküdni,az nem azért lesz,mert akarja látni a melleid,hanem mert szeret (jóesetben) és kívánja mindenedet,teljes egészében.Ne félj :) Sok sikert!:)

2008. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog leszólni, szeret és úgy fogad el ahogy vagy!Mi a problémád a melleiddel, sztem nincs csúnya mell!
2008. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
www.szopoalarc.hu itt latsz ronda melleket,pedig biztos ok is tetszenek valakinek...
2008. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek...

végülis nem a méret a baj a melleimmel, egyszerűen a formájuk...

nem az a szép kerek, hanem olyan furcsa a formája.. föleg a mellbimbómnak:s

2008. okt. 28. 20:33
 8/21 A kérdező kommentje:

ja, megnéztem ezt az aberrált oldalt


hát brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ennyire azértnem vészesek:D

2008. okt. 28. 20:37
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a formája nem tetszik, akkor végezz fekvőtámaszokat, ezek erősitik a mellizmot.
2008. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd kirpobálom, bár a mellbimbóm formáján nem hiszem, hogy ez segíthetne:(
2008. okt. 28. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!