Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap kielégitettem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kielégitettem a barátomat és utána már nem is ölelgetett úgy mint elötte, mért volt ilyen?

Figyelt kérdés
kimentük egy parkba és ott kielégitette a barátomat utána leültünk egy padra és csak a telefonját csinálgatta/hallgata a zenét.de elötte mielöt kielégittetem volna ölelgetet,puszilgatott.
2008. okt. 28. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak magömlés során elveszítik az összes szexuális energiájukat, amit hagytak felgyülemleni a nemi szerveikben. Idő kell, hogy megint elegendő mennyiségű energia termelődjön. Ez az óriási mennyiségű és hatalmú energia gyakorlatilag kimegy a szemétbe, amikor nem gyermeket nemz a pár. Ez az energiaveszteség a férfiak testére és lelkére is hatással van. Elfáradnak és sokan elvesztik minden érdeklődésüket az intimitás iránt. magömlés előtt lehetnek ők a világ legnagyobb lovagjai, az energia elvesztése hatással lesz a lelkükre. A testük azt üzeni nekik, hogy pihenniük kell, alvással kell valamennyire kompenzálni a nagy energiaveszteséget. Bizonyos mértékben a testünk irányítja lelkünket (nemtől függetlenül). Gondoljatok bele és belátjátok: a természetnek az a célja, hogy az utódnak a lehető legeslegjobb útravalót adja. De azt a sok egészséges és nagyszerű dolgot, ami az ondóban van nem csak úgy a semmiből állítja elő, hanem a férfiak szerveitől vonja el. Még szép hogy fárasztó a magömlés. Ez a fáradtság gyakran nyugalommal is jár, hisz energia hagyja el a testet, negatív és pozitív egyaránt.

Olyan ez, mint a lányok menstruációja. Ott is energiaveszteség megy végbe, és ez hatással van testükre, de gyakran lelkükre is.

Szerencsére a magömlést és a menstruációt is meg lehet tanulni mesteri szinten irányítani. Csak hát hány olyan férfi (és nő) van, aki hajlandó lenne lemondani a magömlésről (orgazmusa attól még ugyanúgy lenne)?

2008. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
engem is elvitt a csúcsra
2008. okt. 28. 19:12
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Mert csak arra ment.

Nekem is ez a véleményem. Bár én ezt szó nélkül nem hagytam volna az biztos. Ha nem is aznap, de a következő napon biztos, vagy mikor legközelebb találkozom vele.

Elég kellemetlen lehetett neked, bár neki kétlem.


A kifáradáshoz pedig:

Akkor a telefonját miért tudta nyomkodni?:O

2008. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez a legtobb pasinal igy termeszetes. Tudod van elojatek, akcio, es az utojatek. Hat ez lett volna az utojatek amikor foglalkozik veled.

Mondd meg neki hogy foglalkozzon veled, es ne massal utana is!

2008. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért nyugodj meg nem minden férfi ilyen. A párom egy jó szeretkezés után a legédesebb, mert látom rajta, hogy annyira kielégült. Akkor mindig olyan kis bújóssá válik, mint egy kisfiú.

Petranova

2008. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem minden pasi más...és én a helyedbe szóvá tenném neki ...mert nők vagyunk és nem csak addig jó egy pasi mig elnem visz a csúcsra ..és ha igazán szeret akkor odafigyel erre ezekután..legalább egy kicsit..
2008. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ahogy sokan leírták, most összerakom: ez egy bunkó, és miután kielégült (ami tényleg nagyon-nagyon lefárasztja az embert, és _minden_ érdeklődést kivesz a szex iránt), nem foglalkozott veled. Mondjuk fordítva kellett volna, ha ismered a férfiak működését, ezt te is tudnád. De ha tapló, azon ez nem segít. Nem nyomogatom a telefonom, ha a párommal vagyok, ez független a szexualitástól.


Mellesleg ahogy Petranova leírta, vannak olyan pasik, akik szex után még nagyobb vágyat éreznek a gyengédségre, én is ilyen vagyok, onnan tudom :)

2008. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!