Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális ha én éjjel-nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha én éjjel-nappal szeretkezni akarnék a barátommal?

Figyelt kérdés
Már olyan sokszor belegondoltam milyen jó lenne ha kipróbálnánk a lakás összes részét.A konyhát, a fürdöt, akkor mikor nincsenek otthon a szüleink, és lebukhatunk.Nem beteges kissé? de neki nem merem elmondani, meg amúgyse jó a barátommal szexelni, ezért van egy titkos kapcsolatom is, akivel viszont nagyon jó!De neki is barátnöje van.És nem tudunk sehol egymáséi lenni.Mit tegyek?
2008. okt. 28. 13:47
 1/10 anonim válasza:
43%
igen én is kívánom és csinálom éjjel nappal
2008. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Először is tisztázd le magadban, hogy mit szeretnél. Ha nem jó a barátoddal a szex, akkor beszélj vele erről, próbáljátok meg kideríteni ennek az okát. Normális esetben nincs szükség egy plusz emberre, csak azért, hogy jó szexben legyen részed :) ezt a párodtól is meg kellene kapnod.
2008. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ÉN BESZÉLTEM VELE RÓRA, ÉS SEMMI NEM VÁLTOZOTT.Mindha nem fogta volna fel.Söt azóta inkább csak elalszik melettem simán, úgy hogy hozzám se nyúl, és úgytűnik jó így neki.:(
2008. okt. 28. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:

De mit nem csinál jól? Vagy nem foglalkozik veled eleget?

Miért jobb a másikkal?

2008. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy nem jó neki, hogy nem nyúl hozzád. Ők is igénylik a rendszeres szexet. Lehet, hogy csupán kényelmetlen számára, hogy nem élvezed vele. Én sem örülnék neki, ha közölnék velem, hogy nem jól csinálom. Próbálj meg ele még egyszer beszélni, ezúttal viszont sokkal jobban figyelj mit és hogyan mondasz. Szomorú dolog, ha annyira nem értetek szót egymással, hogy ezt nem tudjátok megbeszélni és neked félre kell lépned. Ha meg egyáltalán nem akarsz már tőle semmit, akkor hagyd ott, annak nincs értelme, hogy csak fekszetek egymás mellett, ert rossz a szex és már nem is próbálkoztok, radásul te még meg is csalod.


A másik: nincs benne semmi beteges, ha kívánod a szexet, ez természetes dolog, oszd meg ezt a vágyad a barátoddal és lehet, hogy ez majd segít rajtatok.

2008. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sose jutok el vele a csúcsig.Nem tudom mit csinál rosszul, de nagyon béna.És nekem ez így nem megy.A titkos kapcsolatban a srácnak is rossz a csajával, ezért vagyunk mi egymásnak,viszont nem dobhatom a barátom anyám miatt, mert akkor 18 éves koromig nem mehetnék sehova.16 vagyok most.:S
2008. okt. 28. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben tutira szakítanék... egy olyan kapcsolatban lenni, ahol rossz a szex egyszerűen nem lehet élni. És a megcsalás meg egyáltalán nem megoldás....

Azonban a kérdésed zavaros, mert az a barátodra irányul. Most akkor vele akarsz éjjel-nappal szeretkezni????De rossz, akkor miért?

Petranova

2008. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze az normalis hogy ejjel-nappal szeretnel szeretkezni, az kevesbe, hogy egyszer vele maskor pedig a masikkal. Jo kis (nagy) nemi betegsegeket ossze lehet am szedni!

Nem erdemes, inkabb hagyd ott, es legyen egy JO pasid!

Legy ugyes!

2008. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Petranovának igaza van, most vele akarod vagy a másik fiúval?


NWO

2008. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
basszus...csak azért vagy vele mert anyuci azt mondta?..normális vagy te?...és ha nem mehetsz sehova akkor mi van ..?..csak nem hiszed el h 2 évig a szobádban tart...áhh..LoL
2008. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!